Gwiazdy

Anna-Maria Sieklucka o seksizmie w branży. "Michele Morrone ma fory"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ekranizacja książki "365 dni" spod pióra Blanki Lipińskiej okazała się ogromnym hitem nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Michele Morrone, który wcielił się w postać Massimo zyskał popularność na całym świecie. Jego ekranowa partnerka Anna-Maria Sieklucka również marzy o karierze poza ojczyzną. Słów kilka na ten temat opowiedziała w programie Sandra Hajduk.

Anna-Maria Sieklucka chce występować za granicą

Występ w głośnym filmie może być dla aktora furtką do wielkiej kariery. Po premierze filmu "365 dni" na instagramowym profilu Anny-Marii Siekluckiej przybyło setki tysięcy nowych obserwatorów, w tym spoza Polski. Nie ma więc co się dziwić, że aktorka poważnie myśli o pracy przy obcojęzycznych produkcjach. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post Sieklucka wyjawiła, że ma już swojego agenta w Los Angeles.

- Jestem bardzo spragniona wyjścia poza granice Polski i wiem, że to się wydarzy. Już w pewnym sensie się dzieje. Ale żebym powiedziała tak – słuchaj, zobaczysz mnie tutaj i tutaj – to jeszcze tego nie powiem. Ja się uzbrajam w cierpliwość - dodała.

Michele Morrone ma łatwiej za oceanem

Z kolei Sandra Hajduk naszym widzom przytoczyła fragment, w którym gwiazda filmu "365 dni" oświadczyła, że Michele Morrone ma łatwiej za granicą niż ona.

- Mówi o tym, że jej partner filmowy Michele Morrone ma fory, ponieważ po pierwsze jest mężczyzną, po drugie ma urodę amanta, a po trzecie nie jest polskojęzyczny, więc nie ma polskiego akcentu. Dlatego Ania stwierdziła, że jest jej nieco trudniej - przyznała nasza dziennikarka.

- To jest bardzo ciekawe spostrzeżenie, bo mało która aktorka mówi o tym wprost. Mamy Weronikę Rosati, Izę Miko i bardzo dobrze sobie radzą. Natomiast polskie aktorki o takim seksizmie wprost nie mówiły, więc ja myślę, że to jest bardzo interesujący głos. Jestem ciekawa, jak potoczy się kariera Ani. Ona ma naprawdę duży potencjał - dodała.

Anna-Maria Sieklucka regularnie bierze udział w kolejnych przesłuchaniach i nie zniechęca się tym, że konkurencja jest ogromna. Być może nowy rok przyniesie jej wymarzony angaż w Hollywood.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Edyta Górniak po bolesnych doświadczeniach podpowiada, jak wrócić do normalności: "Czas się z tym pożegnać"

Małgorzata Kożuchowska rozważa zmianę fryzury. Chodzi o kolor czy długość włosów?

Anna Wendzikowska wypoczywa z córkami na Dominikanie. "Jak to wygląda na zdjęciach versus jak jest naprawdę"

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości