Gwiazdy

Anna Dec o macierzyństwie. Jak zmieniło się jej życie po urodzeniu drugiego dziecka?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Ania Dec została mamą po raz drugi

Anna Dec ponownie została mamą. Jak zmieniła się jej codzienność wraz z narodzinami drugiej pociechy? Prezenterka pogody opowiedziała o tym w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Sandrą Hajduk-Popińską. Wyznała też, co daje jej siłę w trudnych momentach życia.

Anna Dec o macierzyństwie

W sierpniu tego roku Anna Dec ponownie została mamą. Okazuje się, że teraz stara się podejść do macierzyństwa bardziej zdroworozsądkowo niż przy pierwszym dziecku.

- Jest komfort, luz blues i taka akceptacja wszystkiego. Ma gorszy dzień? Trzeba nosić dłużej na rękach? Trzeba, ale się wie, jak szybko to mija - wyjaśnia w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską. Jak 5-letnia Zuzia zareagowała na wiadomość o nowym członku rodziny? Pogodynka podkreśla, że jej córeczka bardzo chciała mieć brata, dlatego cieszy się, że udało się spełnić to marzenie.

Anna Dec w roli mamy

Rok temu Anna Dec podzieliła się w mediach informacją o stracie ciąży. - Pielęgnujemy pamięć o tamtym dziecku. Zuzia też wie, że mamy dzidzię w niebie i cały czas o niej wspomina. Na rysunkach rodzinnych rysuje nas w komplecie - wyznaje prezenterka. Co pomogło jej się podnieść i znaleźć siłę w tym trudnym dla całej rodziny okresie?

- Wiara, mąż i to, że nie ukrywaliśmy tego przed córką. Ona wiedziała na bieżąco, że dzidzia miała chore serce i poszła do nieba, bo jak inaczej to dziecku wytłumaczyć? - mówi Ania. - Ta wiara pomaga nam z tym żyć - dodaje.

Anna Dec postanowiła zrobić sobie chwilę przerwy od domowych obowiązków i wybrała się w odwiedziny do redakcji. - Nawet sobie włączam o tej szóstej poranek, żeby słyszeć głosy z pracy. Tęsknię za tym, po prostu, po ludzku - przyznaje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości