Gwiazdy

Alżbeta Lenska powitała nowego członka rodziny. "Nie mamy jeszcze imienia dla naszej niespodzianki"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Alżbeta Lenska po słonecznych wakacjach na Zanzibarze, wróciła do Polski. Na miejscu czekała na nią nie lada niespodzianka. W domu aktorkę przywitał nowy członek rodziny. Gwiazda natychmiast pochwaliła się w sieci słodkim szczeniakiem, a fanów poprosiła o pomoc w wyborze imienia.

Alżbeta Lenska ma nowego psa

Alżbeta Lenska ostatni tydzień spędzała na malowniczym Zanzibarze. Aktorka w mediach społecznościowych dzieliła się wakacyjnymi zdjęciami z plaży i zapierającymi dech w piersiach widokami. Wszystko, co dobre szybko się jednak kończy. Gwiazda pożegnała się już z rajską wyspą i wróciła do Polski. W domu czekała na nią wielka niespodzianka. Na miejscu aktorkę przywitał przeuroczy szczeniak. Gwiazda natychmiast pochwaliła się nim na Instagramie i poprosiła fanów o pomoc. Jak przyznała, szuka pomysłu na imię dla malucha.

To się dopiero nazywa powrót do domu! Kochany wariat wita cię w domku z młodym wariatem. Dom wariatów normalnie. Poznajcie zatem naszego nowego członka rodziny. Tylko jeszcze imienia nie mamy dla naszej niezłej niespodzianki - jakieś pomysły?

- czytamy.

Alżbeta Lenska na uroczym zdjęciu z czworonogiem

Fani żywo zareagowali na post aktorki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których proponowali imiona dla uroczego pieska. Wśród nich padły takie jak: Kokos, Wafel, czy Lucky. Pomysłem, który najbardziej spodobał się obserwującym, był jednak Zanzi, od Zanzibaru, z którego niedawno wróciła aktorka.

A Wy jak nazwalibyście małego czworonoga?

Kiedy zakupy stają się nałogiem? Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o wydatkach kobiet i mężczyzn. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Ma zaledwie 20 lat, 5 milionów fanów i ważną misję. Kinga Sawczuk: "Mam wielką odpowiedzialność, jeśli chodzi o moich widzów"

Anita Lipnicka pokazała dom zaprojektowany przez męża. Sonia Bohosiewicz: "Cudne!"

Billie Eilish wydaje nowy album. Artystka podała dokładne daty

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości