Gwiazdy

Ma zaledwie 20 lat, 5 milionów fanów i ważną misję. Kinga Sawczuk: "Mam wielką odpowiedzialność, jeśli chodzi o moich widzów"

Gwiazdy

Ma zaledwie 20 lat, 5 milionów fanów i ważną misję. Kinga Sawczuk: "Mam wielką odpowiedzialność, jeśli chodzi o moich widzów"

Media społecznościowe podbiła błyskawicznie. W wieku niespełna 20 lat na TikToku obserwowało ją już kilka milionów osób. Teraz młoda influencerka chce pozytywnie wykorzystać swoje zasięgi, promując zdrowy i ekologiczny styl życia. Jak słowa zamienia w czyny?

Kinga Sawczuk i jej ekologiczny świat

Te liczby robią wrażenie. Kinga Sawczuk to młoda influencerka, którą na TikToku obserwuje 5 milionów widzów, na Instagramie ponad milion. Młoda dziewczyna swoje zasięgi wykorzystuje jednak w słusznym celu. Jej pasją jest ekologia. Jak przyznała, miłość do natury narodziła się już w dzieciństwie. W latach szkolnych dziewczyna należała do harcerstwa. Tam wiele nauczyła się o faunie i florze.

Ja stykam się z ekologią od najmłodszych lat. W wieku 9 lat pojechałam pierwszy raz na obóz harcerski. Jak dołączyłam do projektu, gdzie nagrywałam edukacyjne vlogi, też dużo się nauczyłam, szczególnie o elektrośmieciach, które najbardziej zagrażają naszej planecie 

– powiedziała.

Influencerka zdradziła też, że liczne zasięgi są nie tylko ładnie wyglądającą liczbą, ale również ogromną odpowiedzialnością. Kinga stara się więc przekazywać swoim fanom ambitne i ważne treści. Nie słowa a czyny się liczą. Jak Kinga na co dzień dba o planetę?

- Zawsze za przykład stawiam moje mieszkanie. Jest ono ekologiczne. Mam na przykład takie pufy, które są całe zrobione z bębna pralki i na pierwszy rzut oka wyglądają jak śmieci – zdradziła.

Aktywny tryb życia Kingi Sawczuk 

Kinga nie ukrywa także, że jej wielką pasją jest sport. Ta dziewczyna nie potrafi siedzieć w miejscu. Od zawsze aktywnie udzielała się w różnych dyscyplinach i szukała swojego miejsca. To znalazła na korcie tenisowym.

- Ja zawsze byłam zdania, że trzeba uprawiać jakikolwiek sport. Zachęcam swoich widzów do ruszania się - powiedziała.

Sandra, odbiegając od tematów zdrowego stylu życia, zapytała Kingę o skutki popularności. W końcu nie każda nastolatka ma 5 milionów fanów. Osoby, które szczególnie w młodym wieku rozpoczynają karierę, często narażone są na grono "fałszywych" przyjaciół pragnących ogrzać się w ich sławie. Jak było w przypadku młodej gwiazdy?

- Trochę się przejechałam na takich ludziach. Są jednak osoby, które nie znały mojej działalności w Internecie, tylko poznały Kingę która gra w tenisa, dba o planetę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Kinga Sawczuk i jej eko bajka z okazji Dnia Ziemi. "Ważne jest, aby elektroodpady dostały szansę na drugie życie"

19-letnia influencerka zarobiła na swoje pierwsze mieszkanie. Jak żyje Kinga Sawczuk?

Kompleksiara, która zdobyła miliony fanek w sieci. Na czym polega fenomen Kingi Sawczuk?

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
84
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0