Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk nie poleci na wakacje z dzieckiem? "Wolę być bliżej naszych lekarzy"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Włodarczyk od kilku dni cieszy się rolą mamy. Aktorka przez ostatnie miesiące relacjonowała fanom, jak przebiega jej ciąża. Teraz, kiedy pociecha jest już na świecie, młoda mama także opowiada o tym, co dzieje się w jej domu. Tym razem Włodarczyk odniosła się do zagranicznych wakacji i zdradziła, czy poleci gdzieś dalej.

Agnieszka Włodarczyk - dzieci

Od 2020 roku Agnieszka związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Zakochani kilka dni temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Milana.

Szczęśliwa mama opublikowała wówczas na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcia malucha i zdradziła, że chłopiec przyszedł na świat 7 lipca o godz. 8:52. Poród odbył się w 39. tygodniu ciąży.

Agnieszka Włodarczyk - wakacje z dzieckiem

Jeszcze rok temu Agnieszka Włodarczyk cieszyła się życiem na wyspie Gili, na której zamieszkała wraz z partnerem. Miejsce to leży na północno-zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji. Teraz nie zapowiada się, żeby świeżo upieczona mama szybko wyruszyła poza granice Polski.

- Kiedy pierwszy raz postanowiliście wyruszyć gdzieś dalej z maleństwem? Samolot, samochód - wszystko jedno… Ja póki co nie wyobrażam sobie podróży dalszej niż do centrum , ale przynajmniej w mojej wyobraźni wycieczka za granicę za 3-4 miesiące byłaby już do przyjęcia. Nie wiem, może to kwestia organizacji… A może fakt, że póki co wolę być bliżej "naszych" lekarzy, jakby odpukać, cokolwiek się działo… - napisała o swoich obawach aktorka.

Fani zaangażowali się w dyskusję. W komentarzach czytamy:

- "Samolot, jak mały miał 2 m-ce, spał cała drogę i wszystko było ok".

- "Kiedy dziecko miało 3 miesiące, wybraliśmy się do Indonezji".

- "Franek - 6 miesięcy na Majorkę, Gucio - 8 miesięcy do Turcji. Franek dowód osobisty, Gucio paszport".

Agnieszka Włodarczyk - związki

Aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem, Jakubem Sićko. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorskiej pary. Ostatecznie związek zakończył się po czterech latach.

Teraz Agnieszka Włodarczyk znalazła szczęście u boku Roberta Karasia. 31-latek jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Agnieszka Włodarczyk o byłym chłopaku

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości