Gwiazdy

Agata Młynarska o miłości do męża. "Weszliśmy w nasze życie z wielkimi bagażami na plecach"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Agata Młynarska w październiku miała pojechać na dwa tygodnie do Hiszpanii, by zobaczyć się z mężem. Sprawy się jednak nieco skomplikowały. I tak od czterech miesięcy spędza z ukochanym 24 godziny na dobę na Półwyspie Iberyjskim. Jak wygląda ich relacja? Dziennikarka opisała to na Instagramie.

Agata Młynarska w Hiszpanii

Ostatnio Agata Młynarska poinformowała w mediach społecznościowych, że zamierzała spędzić za granicą jedynie dwa tygodnie.

- Miałam spotkać się z mężem w Hiszpanii po skończeniu przez niego studiów w INSEAD we Francji. Pod koniec października miałam wrócić do Polski na nagrania programu do TVN Style - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Agata Młynarska o relacji z mężem

Przypomnijmy, że jesienią zanotowano ogromny skok zakażeń koronawirusem w wielu krajach, więc część lotów została odwołana. Dodatkowo dziennikarka zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jako astmatyczka musi się bowiem izolować, a powrót mógłby stanowić dla niej zagrożenie. I tak z dwóch tygodni zrobiły się cztery miesiące. Choć dziennikarka tęskni trochę za Polską, cieszy się, że ma u boku męża, z którym, od prawie pół roku, spędza 24 godziny na dobę.

- 24 godziny na dobę. Razem od 4 miesięcy, a tak na dobrą sprawę od blisko roku. Weszliśmy w nasze życie z wielkimi bagażami na plecach. Wskoczyliśmy do nowej wody świadomie, wiedząc, że bierzemy ostatni zakręt. Tylko teraz już razem. (…) W czasach odosobnienia i zarazy podarowaliśmy sobie przygodę. Wspólne życie. Fajna to była niedziela we dwoje. Musimy sobie wystarczać. Ważne jest niewidoczne dla oczu. Ważne jest zdrowie - napisała Agata Młynarska w mediach społecznościowych.

Do tych słów dziennikarka dołączyła zdjęcie i nagranie z mężem. Tym postem rozczuliła internautów, którzy są pod wrażeniem ich miłości po 50-tce. Wokalistka Olga Szomańska skomentowała, że również tak by chciała.

- Z miłością to mówię, a nie z zazdrością. Chce tak pięknie. Tak mądrze. Tak na zawsze - oznajmiła.

Zobacz też:

Życie z nerwowym partnerem. Jak zapanować nad emocjami?

Syn Papcia Chmiela o początkach komiksowej kariery ojca. "Tata potrzebował pieniędzy na moje pieluszki"

Joanna Jabłczyńska pokazała archiwalne zdjęcie mamy. "Tak wyglądały kobiety przed Instagramem"

Zobacz wideo: Lifestylowe programy w Discovery+ oczami Agaty Młynarskiej

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości