Gorące tematy

"Hotel Paradise 3" na Zanzibarze. Uczestnicy zamieszkają w luksusowej wilii. Zobaczcie pierwsze zdjęcia

Gorące tematy

TVN

"Hotel Paradise" to program, który zdobył mnóstwo sympatyków. Właśnie ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji reality show, którą niezmiennie poprowadzi Klaudia El Dursi. Tym razem stacja TVN7 zamiast na Bali wysłała uczestników na rajski Zanzibar. Zobaczcie, w jakich warunkach zamieszkają!

"Hotel Paradise 3" - co nowego?

Wiosną 2021 program"Hotel Paradise" powróci na antenie TVN7 z trzecim sezonem, w którym na widzów czeka kilka niespodzianek. Dwie pierwsze edycje randkowe reality show były realizowane na indonezyjskiej wyspie Bali. Tym razem uczestnicy zamieszkają w bajecznej willi na rajskiej wyspie Zanzibar , która słynie z lazurowej wody i białych piasków. Zatem widok ten spodoba się zarówno uczestnikom, jak i widzom oglądającym program!

TVN

W rajskim hotelu na pewno będzie dużo się działo, bo pojawią się nowe zadania , które w znaczący sposób będą wpływać na losy uczestników "Hotelu Paradise 3". Natomiast jedna rzecz się nie zmieni, bo w roli prowadzącej ponownie wystąpi Klaudia El Dursi, która na plan zdjęciowy zabrała partnera oraz dwóch synów, o czym poinformowała w naszym programie :

"Hotel Paradise" - kiedy premiera?

Stacja TVN7 zaplanowała premierę trzeciej edycji "Hotelu Paradise" na wiosnę tego roku. Od kilku dni trwają nagrania reality show. Poprzednie edycje dostępne są na platformie Player.pl.

"Hotel Paradise" - na czym polega program?

"Hotel Paradise" to randkowe reality show produkowane przez TVN7. Uczestnicy programu są singlami, którzy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Co tydzień w "Hotelu Paradise" może również pojawiać się nowi mieszkaniec. Do finału trafią te osoby, które najdłużej będą mieć parę. Uczestnicy, by osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Przekonajcie się sami!

A tymczasem zobaczcie, w jakich warunkach zamieszkają uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Willa z basenem wśród palm stanowi prawdziwą rajską perłę:

TVN

TVN

Zobacz też:

Magda Gessler przeprowadziła "Kuchenne rewolucje" w Barlinku. Potrzebna była interwencja terapeuty uzależnień

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o rodzinę. Czy zażegnali kryzys?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" chwali się nową fryzurą. "Jakbyś przechodziła drugą młodość"

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości