Gwiazdy

Magda Gessler pokazała swojego tatę. "Zawsze jest najlepszym Mikołajem"

Magda Gessler

Magda Gessler

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała swojego tatę. "Zawsze jest najlepszym Mikołajem"

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler dała się uwieść świątecznej atmosferze. W Mikołajki prowadząca "Kuchenne rewolucje" opublikowała zdjęcie z rodzinnego albumu i pokazała swojego ojca. W niezwykle czułym poście wróciła pamięcią do czasów dzieciństwa. 

Magda Gessler pokazała swojego tatę

Mikołajki to dzień, na który z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy niezależnie od wieku liczy bowiem na prezent.

Do wspomnień wróciła także prowadząca "Kuchenne rewolucji". Na Instagramie opublikowała zdjęcie swojego ojca, Mirosława Ikonowicza. Mężczyzna ma na głowie oryginalną, świąteczną ozdobę. 

- Mój tata, dziadek i pradziadek zawsze jest najlepszym Mikołajem❤️❤️❤️zawsze pod poduszką coś szeleściło. Niezapomniane Mikołajki z dzieciństwa. Dziękuję Mamo i Tato❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #tata #mama #święta #miroslawikonowicz #swietabozegonarodzenia #mikołajki? #dzidek #pradziadek #prezenty ???????????❤️❤️❤️ - napisała Magda Gessler, ozdabiając post wieloma serduszkami i świątecznymi emotkami. 

Magda Gessler i Mirosław Ikonowicz

Mirosław Ikonowicz ma 89 lat. Od 1953 pracował w Polskiej Agencji Prasowej przez 60 lat, co jest rekordem. Był korespondentem w Sofii, Hawanie, Madrycie, Lizbonie, Watykanie oraz na Bliskim Wschodzie. Był redaktorem naczelnym „Biuletynu Specjalnego” PAP. Zajmował się też relacjonowaniem pielgrzymek Jana Pawła II, z którym był w 23 krajach. Publikuje teksty w „Polityce” i „Przeglądzie”. W ostatnich latach skupia się na tematyce kościelnej i współpracuje z mediami katolickimi. Za zasługi dziennikarskie został odznaczony w 2004 r. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Magda Gessler razem ze swoim tatą w marcu odwiedziła Dzień Dobry TVN. Opowiadała wtedy o łączących ich relacjach. 

- Dla niego starałam się o wszystko. O to, żeby go zadziwić, o to, żeby go zdenerwować, o to, żeby zwracał na mnie uwagę. Tak jak myśmy się kłócili, to nikt się nie kłócił. Wióry leciały. To była zawsze duża miłość, ale temperamenty zawsze podobne - zdradziła prowadząca "Kuchenne rewolucji".  

- Mój syn i mój tata.. moje kochane dwa - czytamy pod opublikowanym przez nią zdjęciem. 

Magda Gessler z rodziną i przyjaciółmi świętuje 10. urodziny programu "Kuchenne rewolucje". Zobacz wideo:

x-news 

Zobacz też:

Magda Gessler pokazała zdjęcie swojego taty i syna. Dostrzegasz podobieństwo?

Wzruszona Magda Gessler gratuluje córce: "Jestem z ciebie ogromnie dumna"

Magda Gessler zapowiada biografię. U nas zdradziła termin jej wydania. "Jest o czym pisać"

Co sądzisz o tym artykule?
87
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0