Gwiazdy

Magda Gessler w roli uroczej babci: "Moja wnusia"

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Magda Gessler w roli uroczej babci: "Moja wnusia"

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler od niedawna jest dumną babcią. Na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się zdjęciem małej Nany. Ależ ta dziewczynka jest śliczna. Nic dziwnego, że restauratorka pęka z dumy!

Magda Gessler opublikowała zdjęcie, na którym widać śliczną buzię Nany. Córka Lary Gessler i Piotra Szeląga słodko śpi i nawet nie wie, ilu ma już fanów w internecie.

Magda opatrzyła zdjęcie serduszkami, gwiazdkami i motylkiem. Chyba nie można mieć tu wątpliwości, że mała skradła serce babci.

Moja wnusia❤️❤️❤️❤️❤️✨??

Magda Gessler dumną babcią

Magda Gessler, gwiazda "Kuchennych rewolucji" i restauratorka świetnie odnajduje się w roli babci. Małą jest zachwycona, czym urzeka fanów na swoim profilu na Facebooku. Nana w komentarzach zgarnęła pochwały swojej urody, a Gessler - kolejny raz gratulacje.

- Pani Madziu gratuluję Państwu tak ślicznej księżniczki. Niech się zdrowo chowa. Jakie to piękne uczucie być babcią. Sama nią jestem. Wnuki to najpiękniejszy i najwspanialszy dar. Życzę jeszcze raz wszystkiego dobrego – napisała fanka.

- Gratulacje dla zakochanej babcie. Jest piękna – dodaje inna.

Magda Gessler i Lara

Magda Gessler chwali się nie tylko wnuczką, ale i córką. Na Instagramie w tym samym czasie opublikowała zdjęcie odpoczywającej Lary z córeczka.

Kocham nad życie - podpisała zdjęcia Nany i Lary Gessler.

Córka Lary Gessler

Nena przyszła na świat w październiku tego roku. Jest pierwszym dzieckiem Lary Gessler i Piotra Szeląga. Dziewczynka zmieniła ich życie, co widać na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych. Świeżo upieczeni rodzice chwalą się maluchem, a fani są zachwyceni.

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara Gessler na początku 2019 r. rozwiodła się z Pawłem Ruczem. Niedługo po rozstaniu, gwiazda rozpoczęła nowy rozdział w życiu. U jej boku pojawił się nowy partner - Piotr Szeląg. Informacje o tym, że para się spotyka, obiegła media, gdy zakochani pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku. 

Zobacz też:

Lara Gessler pokazała córeczkę. "Ta mała jest prześliczna"

Lara Gessler o porodzie. Dlaczego nie zdecydowała się na znieczulenie? "Bardzo chciałam wybrać się w podróż w głąb siebie"

Lara Gessler wzięła ślub. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii 

Co sądzisz o tym artykule?
90
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0