koncert

  koncert

  Na naszej scenie gościliśmy dziś Martę Gałuszewską z utworem "Nie mów mi nie". Artystkę będziecie też mogli zobaczyć na TOP Of The TOP Sopot Festival! Zapraszamy serdecznie.

  Wakacje to czas imprez plenerowych, festynów i koncertów. Jak wygląda życie artystów w tym okresie, ile koncertów potrafią zagrać i ... ile na tym zarabiają? W studiu o letnich wojażach artystów opowiedzieli nam Paweł Stasiak, Sidney Polak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  Dziękujemy za wspólny, sobotni poranek! Na zakończenie dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, energetyczny występ Sound'N'Grace - "Kolejność"! Jutro widzimy się o 8.30!

  Na Stadionie Narodowym w Warszawie kilkadziesiąt tysięcy fanów bawiło się podczas koncertu grupy The Rolling Stones! Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kamery Dzień Dobry Wakacje. Byliście na koncercie? Jak się bawiliście?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mateusz Guzowski, któremu w 7 edycji programu „Mam Talent”, Agnieszka Chylińska „Złotym Przyciskiem” dała przepustkę do półfinału. Specjalnie dla naszych widzów wykonał swój debiutancki singiel „Niekochani".

  Dzisiaj o godzinie 20.15 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego, który miniony w weekend odbył się w Krakowie. Wśród artystów, którzy wzięli udział w wydarzeniu byli: Gaba Kulka i Sławek Uniatowski. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli, jak wspominają spotkania z Mistrzem Wodeckim.

  Taneczne szaleństwo na scenie Dzień Dobry TVN! Do utworu Boogie Boys - "You Ain't Nothin' But Fine" zatańczyli zdobywcy Pucharu Polski Boogie Woogie - Grzegorz Kowalczyk i Marcelina Sroczyńska

  Ludwika Ludew, Jakub Borkowski, Franciszek Piotrowski, Wiktor Sygnowski i Krzysztof Chorzempa to gimnazjaliści, którzy - w ramach szkolnego projektu - odwiedzali seniorów w domach opieki, by grać dla nich koncerty. Finałowy występ charytatywnej trasy młodych muzyków odbył się 21 kwietnia. Dlaczego uczniowie zdecydowali się na tę akcję? Jak seniorzy reagowali na nich? Z gimnazjalistami spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z Włodkiem Pawlikiem w utworze - "Do góry nogami". Chwilę wcześniej, siedząc razem z mamą na naszej kanapie, opowiedzieli między innymi o tym, jak wyglądało ich dzieciństwo. W DDTVN gościliśmy braci Szczepanik, czyli zespół Pectus!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z utworem "Where I belong", wystąpił Adrian Makar - wokalista i zwycięzca 7. edycji programu Mam Talent!

  To jedyne chmury jakie dziś zobaczycie! Na dachu Dzień Dobry TVN - "Chmury" z utworem "Dobre anioły". Posłuchajcie!

  O nowej płycie świętach i ... rapie, Kindze i Piotrowi, opowiedziała Natalia Szroeder. A specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, zaprezentowała swój nowy singiel - "Parasole". Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Sławomir Uniatowski w utworze "Honolulu", który promuje jego debiutancki, solowy album "Metamorphosis" .

  Na scenie Dzień Dobry TVN - "ulubiony zespół Doroty Wellman, zaraz po Guns'N'Roses" - Coria z utworem "Lwwitując".

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy - jak mówi Andrzej Sołtysik - człowieka-orkiestrę Artura Andrusa, który 10 lutego wystąpi w Krakowie w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej. Będzie jednocześnie wykonawcą i konferansjerem. Jakie to uczucie? Jak dobrze się zapowiedzieć? Jaką piosenkę Artur Andrus napisał dla Nat King Cole'a i Franka Sinatry? ;-)