Przestała sprzątać dom, gdy mąż zarzucił jej, że jest leniwa. "Chyba potrzebował sprzątaczki, a nie żony"

Bałagan w domu
Kobieta przestała sprzątać dom
Źródło: Chih-Yuan Ronnie Wu / EyeEm / Getty Images /TikTok/ Mrsmessytiktok
Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła pokazać swojemu mężowi, jak może wyglądać dom, gdy się w nim nie sprząta. Skłoniły ją do tego słowa mężczyzny sugerujące, że jest leniwa i nie robi nic w domu. "Chyba potrzebował sprzątaczki, a nie żony" - komentują eksperyment internauci.

Kobieta przestała sprzątać w domu

Wykonywanie obowiązków domowych pochłania sporo czasu. Wiele pań bierze je wyłącznie na siebie. Niestety sprawia to, że pozostali domownicy nie są świadomi, jak wiele pracy wymaga sprzątanie mieszkania. Tak było w przypadku użytkowniczki TikToka @mrsmessytiktok.

Porządki domowe

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wiosenne mycie okien
Wiosenne mycie okien
 Jak nie dać plamy w święta
Jak nie dać plamy w święta
Jak prać biustonosz?
Jak prać biustonosz?
Pielęgnacja ubrań za czystych do prania
Pielęgnacja ubrań za czystych do prania
Skuteczne sposoby na umycie nagrobka
Skuteczne sposoby na umycie nagrobka
Pod czym spać, żeby się wyspać?
Pod czym spać, żeby się wyspać?
Jak zastąpić chemię do sprzątania naturalnymi produktami?
Jak zastąpić chemię do sprzątania naturalnymi produktami?

Kobieta wyjaśniła w nagraniu, że mąż nazwał ją leniwą i zarzucił wykonywanie niewystarczającej ilości obowiązków domowych. Słowa ukochanego zabolały ją tak bardzo, że postanowiła udowodnić mu, jak bardzo się myli.

- Przestałam odkładać wyprane ubrania jakieś dwa tygodnie temu - opowiada. - Chciałam mu pokazać, że jeśli przestanę robić cokolwiek, szybko się to nawarstwi - dodaje.

Mąż nie mógł znieść bałaganu

Mężczyźnie nie spodobało się, że jego żona przestała sprzątać. Na jednym z nagrań udostępnionych przez użytkowniczkę TikToka widać, jak zdenerwowany mężczyzna pakuje do worka na śmierci wszystkie produkty do sprzątania. - On spanikował i zaczął wyrzucać moje środki czystości. Powiedział, że ich nie potrzebuję, skoro już nie sprzątam - relacjonowała.

Eksperyment kobiety trwał aż trzy tygodnie, a w domu zrobił się duży bałagan. Jej mąż stwierdził, że nie może funkcjonować w takich warunkach i wyjechał w odwiedziny do swojej mamy. Gdy tylko opuścił dom, TikTokerka postanowiła w końcu doprowadzić pomieszczenia do porządku.

@mrsmessytiktok He is gone for 3 weeks. This was recorded on the first day when he left. I’ll post the update. The house is so much cleaner now I got rid of a lot of his stuff #cleantok #cleaning #husbandwife #husbandproblems #narcissist Oh No - Kreepa

Zachowanie jej partnera nie spodobało się internautom. - "Nie sprzątaj, ponieważ on oczekuje, że wróci do czystego domu", "chyba potrzebował sprzątaczki, a nie żony", "nie zawracaj sobie głowy, umyj tylko rzeczy należące do ciebie i dzieci" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Chih-Yuan Ronnie Wu / EyeEm / Getty Images /TikTok/ Mrsmessytiktok

podziel się:

Pozostałe wiadomości