Hobby

  Hobby

  Niezwykłe stoły z kolorowymi elementami żywicy to zasługa pana Amadeusza Kotrysa. Mężczyzna zainspirowany jednym z projektów znalezionym w sieci postanowił sam wykonać podobny mebel. Pierwsze doświadczenia z deskami i barwnikami niespodziewanie zamieniły się w wielką pasję. Obecnie Amadeusz wykonuje profesjonalne stoły dla znajomych. Nam zdradził, na czym polega jego praca.

  Ręczne malowanie porcelany to doskonała forma upiększenia naczyń i nadania im oryginalności. Trwałe dekorowanie umożliwiają dwa rodzaje farb: do wypiekania i do nakładania na mokro. Sprawdź, jak wybrać dobre farby do malowania porcelany.

  Wysysa krew, atakuje tylko nocą, nienawidzi czosnku, a jeśli chcemy go uśmiercić, musimy użyć osikowego kołka. Tyle mówią legendy o wampirach, dzięki którym nie chcielibyśmy nigdy spotkać się z tymi istotami oko w oko. A co, jeśli wampir pojawi się we śnie?

  Bookcrossing nazywa się "uwalnianiem książek". To przekazywanie przeczytanych pozycji dalej, najczęściej polega na pozostawianiu ich w miejscach publicznych, skąd każdy zainteresowany może je zabrać. Bookcrossing ma sprawić, że książki staną się bardziej dostępne, a liczba osób czytających wzrośnie.

  Ludzkie sny potrafią być zaskakujące. Nieraz dotyczą dziwnych i niezrozumiałych aspektów, które dopiero po zinterpretowaniu wszystkich szczegółów stają się bardziej jasne. Jakie znaczenie może mieć sen, w którym pojawia się kaczka?

  W poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN na naszej scenie wystąpiła genialna skrzypaczka - YLO Violin, czyli Ilona Perz-Golka. Ilona jest pionierką jeśli chodzi o Elecktro Violin Sound - zupełnie nowy nurt muzyczny. Posłuchaj skrzypaczki w utworze "Latino Story".