Styl życia

Zachęca do tańca i kreatywnych zabaw z dziećmi, a wszystko pod hasłem #PogodniTVN. "Dobra energia jest we mnie, a ja lubię się nią dzielić"

Styl życia

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dorota Jastrzębska-Sabała

Dorota Jastrzębska-Sabała to utalentowana tancerka i choreografka, która potrafi zmotywować do działania osoby w każdym wieku. Godna podziwu energia i nieschodzący z twarzy uśmiech to zaledwie część atutów, które zaprezentowała w filmikach stworzonych z myślą o akcji #PogodniTVN. W Dzień Dobry TVN autorka inspirujących nagrań opowiedziała o swojej największej pasji.

Dorota Jastrzębska-Sabała o akcji #PogodniTVN

Dorota Jastrzębska-Sabała już jako mała dziewczynka wykazywała zainteresowanie tańcem i występami na scenie. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie z choreografią postanowiła związać swoją przyszłość. Kiedy ruszyła akcja #PogodniTVN, zachęcająca do dzielenia się inspirującymi filmikami, artystka nie wahała się, by zaprezentować swój talent szerszej publiczności.

Taniec

Wpływ tańca na rozwój dziecka
Wpływ tańca na rozwój dziecka Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

- Z tym się trzeba urodzić (...). Dobra energia jest we mnie, a ja lubię się nią dzielić - zapewniła autorka nagrań o tańcu i kreatywnych zabawach z dziećmi.

Dorota Jastrzębska-Sabała zachęca do tańca

Dorota Jastrzębska-Sabała jest nie tylko utalentowaną nauczycielką tańca, ale także szczęśliwą mamą żywiołowych chłopców. W nagraniach publikowanych przez nią w sieci wyraźnie widać, że rodzinna zabawa na parkiecie to doskonały sposób na poprawę humoru. Doświadczona animatorka nie ukrywa, że dzielenie się kulisami codzienności sprawiło jej wiele radości.

- Pandemia spowodowała, że moje życie zawodowe skupiło się troszkę na moich synach na początku. Jak już wróciliśmy na salę treningową i do animacji, to wszystko, co robiłam, po prostu starałam się kreatywnie i konsekwentnie umieszczać z hashtagiem Pogodnitvn - podsumowała choreografka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości