Moda i Uroda

Tiktokerka nagrała film o fryzurze księżnej Diany. Fani są w szoku: "Naprawdę wygląda, jak ona"

Moda i Uroda

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Zeberka.pl
Księżna Diana

Rose Van Rijn to znana tiktokerka, która uwielbia w swojej twórczości upodabniać się do znanych postaci. W jednym z filmów dziewczyna postanowiła wykonać fryzurę w stylu księżnej Diany. Użytkownicy aplikacji nie kryli swojego zdziwienia, gdy okazało się, że Rose wygląda identycznie jak Diana Spencer.

Księżna Diana dalej inspiruje

Księżna Diana do dziś pozostaje inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Nienaganny styl sprawił, że jej stylizacje wciąż mają duży wpływ na trendy w modzie i urodzie. Wiele z nich jest odtwarzanych nawet przez gwiazdy show-biznesu. Hailey Bieber inspirowała się strojem księżnej składającym się z oversize'owej bluzy i krótkich spodenek typu biker, przez co dała im drugie życie w modzie ulicznej 2022 roku.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Panie uwielbiają również krótką i wygodną fryzurę, która była znakiem rozpoznawczym księżnej Diany. Nic dziwnego, że w Internecie stale publikowane są poradniki wideo, pokazujące, jak wykonać to modne uczesanie samodzielnie. Taki filmik nagrała też tiktokerka Rose Van Rijn. Nagranie szybko stało się hitem w aplikacji.

Tiktokerka sobowtórem księżnej?

Dziewczyna pokazuje w nim prosty sposób na wykonanie fryzury w stylu księżnej. Jednak fani nie skupili się jedynie na tym aspekcie filmu. Jak się okazuje, sama autorka jest bardzo podobna do Diany. Również na innych nagraniach, Rose pokazuje, jak niewiele jej potrzeba, by wykonać tę skuteczną charakteryzację.

Film do tej pory polubiło aż 4,3 miliona użytkowników aplikacji, dodatkowo udostępniono go ponad 43 tysiące razy. W komentarzach również nie brakuje zachwytów nad podobieństwem między wyglądem Rose a księżną Dianą.

- Mój Boże, ona wygląda naprawdę jak Diana - pisze jedna z obserwatorek. Wielu fanów proponowało tiktokerce również zgłoszenie się na casting do serialu o rodzinie królewskiej i wróżyło jej wielką karierę w show-biznesie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Zeberka.pl

Źródło zdjęcia głównego: Central Press/Getty Images

Pozostałe wiadomości