Ramówka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja i Adam to trzecia para eksperymentu. Pasują do siebie?

Ramówka

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia"

W trzecim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" poznaliśmy kolejną dopasowaną przez ekspertów parę. Patrycja i Adam nie mogli uwierzyć, że tak szybko znaleziono dla nich drugą połówkę. "Zestawiłam ich pod kątem charakterologicznym" - zapewnia psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Patrycja

- To będzie para, która może wzajemnie na siebie wpłynąć pozytywnie, jeśli chodzi o sposób spędzania czasu, rozwój. Myślę, że oni bardzo szybko złapią kontakt - oceniła psycholog Magdalena Chorzewska. - Zestawiłam ich pod kątem charakterologicznym i temperamentalnym. Oni by się dogadali. Ona jest według mnie ciekawa świata, otwarta na nowe osoby. Ma przyjemne usposobienie - dodała druga ekspertka, Karolina Tuchalska-Siermińska.

Patrycja ma 27 lat i mieszka w Warszawie, Adam natomiast jest rok od niej starszy i pochodzi z Bełżyc. Oboje mają za sobą niełatwą przeszłość - brak szczęścia w poszukiwaniu miłości oraz traumatyczne historie rodzinne.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Uczestniczka eksperymentu na co dzień pracuje w piekarni i otacza się ukochanymi kobietami - mamą oraz rodzeństwem, w tym siostrą bliźniaczką. Od 19. roku życia nie ma kontaktu z ojcem. - Rodzice się rozwiedli, tata się wyprowadził z domu. Miałyśmy z nim kontakt jak jeszcze byli w separacji i jak się rozwiedli. Straciłyśmy z nim kontakt, jak miałyśmy 19 lat - wyznała przed kamerami.

Patrycja była w długim, poważnym związku, ale partner złamał jej serce i dlatego kobieta do dziś nie potrafi zaangażować się w jakąkolwiek relację z mężczyznami. Liczy więc na pomoc ekspertów. Nie mogła uwierzyć, że eksperci tak szybko znaleźli dla niej odpowiedniego kandydata. - Poważnie mówimy? Ja myślałam, że sobie teraz żartujemy. (...) Ręce mi się spociły - mówiła zestresowana w rozmowie z Magdaleną Chorzewską.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Adam

Adam, podobnie jak Patrycja, także przeżył trudne rozstanie. Mimo tego wierzy w miłość i chciałby się ustatkować. Z zawodu jest kucharzem, jednak szybko zmienił pracę na bardziej opłacalną i działa w branży kamieniarskiej. Stracił ojca, gdy miał zaledwie pięć lat. Od tamtego czasu mieszka wyłącznie z mamą, z którą utrzymuje bardzo dobry kontakt.

- Jako matka chciałabym, żeby był szczęśliwy, żeby był zadowolony, żebym się doczekała wnuka czy wnuczki - mówiła wzruszona pani Urszula. Adam marzy o odnalezieniu drugiej połówki, z którą mógłby dzielić radości i troski życia codziennego. - W tym wszystkim najgorsze było to, że wiedziałem, że nie mam obok siebie tej osoby. Nie mogę nagle jej przytulić, nie mogę nagle się do niej odezwać, nie mogę czegokolwiek zrobić - żalił się przed kamerami.

Mamy nadzieję, że zestawienie dokonane przez ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaowocuje wieloletnimi, szczęśliwymi małżeństwami. Trzymamy kciuki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości