Dziecko

Duża porcja radosnej energii na Dzień Dziecka. Posłuchaj piosenki „Ahoj, przygodo!” projektu Mamy Śpiewamy

Dziecko

1 czerwca zdecydowanie poświęcamy wszystkim dzieciom - tym mniejszym i tym większym. Z tej okazji też zaprezentowaliśmy w programie piosenkę projektu Mamy Śpiewamy, która wprawi w radosny nastrój każdego słuchacza. Czas zatem na „Ahoj, przygodo!”.

„Ahoj, przygodo”

1 czerwca to doskonała okazja dla świętowania dla wszystkich maluchów, ale nie tylko – wszak w każdym z nas tkwi coś z dziecka. W Dzień Dobry TVN postanowiliśmy dostarczyć widzom dużo dobrej i radosnej energii, dlatego też w programie wybrzmiała piosenka „Ahoj, przygodo” projektu Mamy Śpiewamy. Utwór narodził się podczas pandemii, gdy ekipa zespołu nie miała nawet okazji do spotkania. Mimo to piosenka przekonuje, że wystarczy tylko odrobina wyobraźni, by nawet w domowym odosobnieniu móc przeżywać niesamowite przygody. W zmontowanym teledysku zobaczyć można występujące maluchy: Helenę, Ninę, Leona i Jeremiego Szafrańców. W chórkach zaśpiewały Anna Szafraniec i Ola Nowak, zaś muzykę nagrał Jacek Szafraniec.

Projekt Mamy Śpiewamy

Zespół Mamy Śpiewamy to projekt, w który zaangażowani są: Anna Szafraniec, Zofia Moląg-Kopeć i Tatiana Szafraniec (mamy), grający na kontrabasie Jacek Szafraniec (tata), Paweł Szafraniec (wujek odpowiedzialny za bębny), Kamil Barański (wujek grający na pianinie). Przy okazji „Ahoj, przygodo!” z grupą współpracowała także Ola Nowak, oraz dzieci pani Anny i pani Tatiany. Inicjatywa zrodziła się dzięki mamom dzielącym się swoim talentem i jest częścią edukacji muzycznej dla maluchów w wieku 0-6 lat. Dzieci w wieku aktywnie uczestnicząc w koncercie grupy Mamy Śpiewamy, mogą np. kształtować swoją zdolność równowagi i percepcji.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości