Newsy

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" zawstydza hejterów: "Nie mam problemu z tym, że mam grube uda"

Newsy

Aktualizacja:
TVN7

Kolejna uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" odniosła się do hejtu, z którym się spotkała. Izabela Juszczak ostro odpowiedziała hejterom i zapowiedziała, że nie będzie akceptować tego, co wypisują w sieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Uczestnicy walczą z hejtem

Trwa 5. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie poznali już nowych bohaterów, którzy postanowili wziąć ślub z nieznajomym. Ostatnio jedna z uczestniczek, Iga Śmiechowicz, poruszyła na Instagramie ważny temat związany z hejtem, który dotknął ją po emisji pierwszych odcinków reality show TVN7. Okazuje się, że nie tylko ona musi mierzyć się z przykrymi komentarzami.

35-letnia Izabela Juszczak z Bytomia jest fryzjerką, która od 12 lat ma własny salon fryzjerski. Często podkreśla, że kocha swój zawód i cieszy się, że może go wykonywać. Przez swoje zaangażowanie w pracę zaniedbała jednak życie osobiste, dlatego postanowiła zgłosić się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Teraz Iza zabrała głos w sprawie hejtu, który także ją spotkał. Zaznaczyła, że potrzebowała kilku dni, aby poukładać sobie wszystko w głowie. - Przykre jest to, że kobieta kobiecie potrafi sprawić tak przykrość... Pisząc gruba, brzydka, grube uda, paskudne ramiona, paskudny tatuaż, szpetne brwi to tylko kilka słów wyjętych z tego, co niektórzy wypisują – zauważyła Izabela.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" zawstydziła wszystkich hejterów pisząc, że w pełni akceptuje siebie taką, jaką jest. - I nie mam z tym problemu że mam grube uda czy nie ładne ramiona. Jestem taka jaka jestem i dziękuje Bogu za to, że jestem zdrowa , za to ze mam dach nad głową, za to że mam cudowną prace w której się spełniam i za to że mam tak wspaniałą mamę i wspaniałych przyjaciół – czytamy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iza zwraca się do hejterów

Charyzmatyczna fryzjerka z Bytomia nie zamierza przejmować się tym, co przeczyta o sobie w sieci. Izabela zauważyła, że osobom, które bezpodstawnie krytykują innych, brakuje kultury osobistej i dobrych manier. Zwróciła także uwagę na to, że złośliwe komentarze mogą wyrządzić komuś krzywdę, dlatego warto dwa razy zastanowić się nad tym, co pisze się w sieci.

Zanim ktoś napisze komentarz niech się najpierw zastanowi sam nad sobą i pomyśli nad tym że może sprawić drugiej osobie przykrość. Są osoby, które sobie poradzą z hejtem ale są też tacy, którzy sobie z tym nie radzą. Ja jestem osobą, która nie toleruje takiego zachowania i sama w taki sposób się nie zachowuje. Wręcz przeciwnie trzeba z tym walczyć, bo dziś ludzie myślą, że mogą wszystko, wolność słowa niektórym poprzewracała w głowach. Wiec moi drodzy hejterzy każdy z Was będzie zablokowany na moim profilu, a komentarz będzie usuwany! Ponieważ Ja takiego zachowania nie toleruje! I głośno o tym informuje!

Post Izy spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród Internautów. Dzięki temu okazało się, że uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" może liczyć także dobre słowo od osób, które oglądają ją w telewizji.

  • "Nie kilogramy czy grube uda świadczą o człowieku. Pozdrawiam serdecznie" - napisała jedna z Internautek.
  • "Ludzie, którzy piszą brzydkie rzeczy to mają bardzo brzydkie serca. A wszystko, co robimy w życiu to do nas wraca", "Kibicuje i ściskam mocno" - dodały kolejne.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 5 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości