Rozrywka

Tata i córka razem na TikToku. "To dla nas forma terapii". Nie od zawsze łączyły ich dobre relacje

Rozrywka

Tata i córka razem na TikToku. "To dla nas forma terapii". Nie od zawsze łączyły ich dobre relacje

Dobry kontakt złapali dopiero wtedy, gdy Monika była już dorosłą kobietą. Dziś prowadzą razem kanał na TikToku, który ma już blisko 100 tys. obserwujących. W duecie poznaliśmy ich już w ramach akcji #pogodnitvn. Wcześniej kobieta zasłynęła jako ta, która "załatwiła" malucha Tomowi Hanksowi. Dziś tańcem i pozytywną energią motywują swoich fanów do uśmiechu.

Monika Jaskólska z tatą na TikToku

Monika i jej tata idą na rekord. Swoimi tańcami i zabawnymi filmikami podbijają serca internautów, nabijając milionowe odsłony. Jak zaczęła się ich przygoda z tą popularną platformą?

- Zaczęło się w pierwszej fali pandemii. Byliśmy odizolowani i to był smutny czas dla nas. Tata nie mógł mnie początkowo odwiedzać. Już chodziłam po ścianach, jeszcze z trójką dzieci w domu. Zaczęłam nagrywać TikToki, początkowo prywatnie i pokazywałam je znajomym, a ci prosili mnie o nagrywanie kolejnych - powiedziała Monika Jaskólska. 

- Jak obostrzenia troszkę zeszły, to tata zaczął nas odwiedzać. Najpierw patrzył co robię, a później dołączył - dodała. 

 Pan Józef Jaskólski ma 75 lat, a tańczy tak, że nie jeden dwudziestolatek by mu pozazdrościł!

 - Córka mnie w to wciągnęła. Byli sami swoi i tak zaczęliśmy się rozkręcać. Robimy to w formie żartu i wygłupu, żeby odciążyć się od napięcia w życiu - powiedział. 

TikTok jako forma terapii

Monika Jaskólska nie zawsze miała dobre relacje ze swoim tatą. Kiedy jej rodzice postanowili od siebie odejść, zamieszkała z mamą. 

- Moi rodzice są po rozwodzie, mnie wychowywała mama. Z tatą nie miałam długo kontaktu, połączyła nas smutna historia moich dużych prywatnych kłopotów. Tata wspiera mnie tym, że jest. To dla nas forma terapii. Na TikToku jesteśmy już tylko weseli - powiedziała gwiazda TikToka. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0