Newsy

Nowe programy HGTV pełne jesiennych inspiracji. Zobacz listę nowości i kontynuacji

Newsy

Jesień w tym roku zapowiada się wyjątkowo inspirująco. Wszystko to za sprawą nowej oferty programowej HGTV. Stacja przygotowała dla widzów programy, które m.in. pomogą przebudować dom, zrobić rewolucję w ogrodzie i zadbać o budżet.

HGTV: Nowości w jesiennej ramówce 2021

W HGTV sezon na inspiracje trwa cały rok. Jesień z HGTV będzie ich pełna - nieważne, czy chcesz wyremontować dom, kupić mieszkanie, czy odmienić ogródek.

"Mieszkanie na miarę"

W programie "Mieszkanie na miarę" pomysłowa architektka – Agnieszka Musiał i doświadczony agent nieruchomości – Maciej Mindak, pomogą uczestnikom znaleźć i urządzić wybrane "cztery kąty" w ramach ustalonego budżetu .

Maciej, który od lat prowadzi program "House Hunters: Poszukiwacze domów", nie tylko posiada ogromną wiedzę o rynku sprzedaży i kupna mieszkań, ale też pasjonuje się tym tematem, bohaterowie trafią więc w dobre ręce. Prowadzący na początek pozna ich potrzeby i preferencje, następnie zaprezentuje kilka pieczołowicie wyszukanych ofert, z których wybiorą jedną, najlepiej spełniającą ich potrzeby.

Wtedy, przy pomocy projektantki Agnieszki Musiał, rozpoczną proces aranżacji wnętrz. Ekspertka podpowie, jak stworzyć funkcjonalny rozkład pomieszczeń, będzie służyła radą przy doborze kolorów ścian, mebli i dodatków. W efekcie powstanie "mieszkanie na miarę".

Premiera w październiku.

"Stary nowy dom"

Dywan w kuchni, lamperia, tapeta korkowa, boazeria na ścianach czy dziergana serwetka na telewizorze – pamiętacie te relikty przeszłości? Niestety ciągle można jeszcze spotkać domy, które utknęły w minionej epoce.

W nowym programie projektant Dan Vickery i aktorka Maureen McCormick będą starali się nadać im bardziej nowoczesny styl i jednocześnie połączyć wystrój z ponadczasowymi elementami retro. Ruszamy w sentymentalną podróż do przeszłości!

Premiera programu już w październiku na HGTV.

"Remont bez demolki"

Jeśli marzy Ci się remont, ale wcale nie masz ochoty na wyburzanie i przestawianie ścian, ten program jest właśnie dla Ciebie! Ekspertka od renowacji domów, Jennifer Todryk, łączy sprytne i oszczędne rozwiązania projektowe, dzięki czemu przeprowadza metamorfozy bez żadnych demolek! Niemożliwe? A jednak!

Pasją Jennifer jest szukanie pomysłów, funkcjonalnych rozwiązań oraz pokazywanie właścicielom potencjału, jaki tkwi w ich nieruchomościach. Poprzez ciekawe aranżacje i często ku wielkiemu zaskoczeniu domowników projektantka zmienia nudne i banalne przestrzenie w przemyślane, oryginalne wnętrza. A wszystko to bez masy pyłu, sprzętu i dużych kosztów.

Program emitowany będzie od poniedziałku 13 września o godzinie 23:00.

"Ogród kontra dom"

Gdybyś miał wybór: piękny dom albo oszałamiający ogród, na co byś się zdecydował? Remontowy duet – Carmine Sabatella i Mike Pyle – tworzy fantastyczne przestrzenie, zarówno w samym budynku, jak i wokół niego. To jednak właścicielom pozostawiają decyzję, w którą część zainwestują więcej środków. Czy wybiorą leniwe wieczory na designerskiej kanapie, czy odpoczynek na urokliwym, otoczonym zielenią tarasie? Przekonamy się już wkrótce w HGTV!

Carmine zajmuje się wnętrzem domów, a Mike wszystkim co na zewnątrz. Pracują razem, równoważąc priorytety i budżety klientów, aby finalnie powstała jedna, spójna całość. Jednak duch rywalizacji zawsze daje o sobie znać i każde z nich próbuje przekonać właścicieli do swojej wizji.

Program wystartuje w niedzielę 29 sierpnia o 13:30. Od 12 września emitowany będzie natomiast o 12:30.

Ulubione programy widzów wracają na antenę HGTV

Jesienią w HGTV nie zabraknie także nowych odcinków dobrze znanych i lubianych programów. Na antenę powróci Krzysztof Miruć z kolejnym (już siódmym!) sezonem "Zgłoś remont". Architekt po raz kolejny wykaże się pomysłowością i stworzy oryginalne oraz zaskakujące aranżacje.

Widzowie już teraz mogą również oglądać nowe odcinki "Polowania na ogród", "Nieoczywistych miejsc" i "Nowej Mai w ogrodzie".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Maja Popielarska o nowym sezonie swojego programu: To wielki wór wiedzy, dobrej zabawy i relaksu

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości