Newsy

12-latek spadł z drugiego piętra. Dziecko przechodziło pomiędzy balkonami

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
https://puck.naszemiasto.pl/
Dziecko na balkonie

3 lipca doszło do groźnego wypadku z udziałem 12-letniego obozowicza z Jastrzębiej Góry. Dziecko przechodziło pomiędzy balkonami, straciło równowagę i spadło z drugiego piętra. Nastolatek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Jastrzębia Góra. 12-latek spadł z drugiego piętra

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 3 lipca w Jastrzębiej Górze. Nastolatek spadł z balkonu na drugim piętrze. Dziecko przechodziło pomiędzy balkonami, gdy w pewnym momencie straciło równowagę i upadło na chodnik. Zgłoszenie o wypadku otrzymali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W pomoc zaangażowała się również Ochotnicza Straż Pożarna, która przekazała poszkodowanego pracownikom służby medycznej i zabezpieczyła lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci ustalili na miejscu wstępne szczegóły dotyczące przebiegu całej sytuacji.

Wypadek na obozie w Jastrzębiej Górze

Jak się okazuje, chłopiec był członkiem obozu organizowanego w Jastrzębiej Górze. Funkcjonariusze postanowili przebadać alkomatem osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo nieletnich, czyli wychowawcę i kierownika obozu. Mężczyźni nie byli pod wpływem alkoholu.

- Teraz tą sprawą zajmą się śledczy, którzy prowadzą czynności w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności - wyjaśnił w rozmowie z portalem "Puck Naszemiasto" mł. asp. Łukasz Brzeziński. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: https://puck.naszemiasto.pl/

Źródło zdjęcia głównego: Vctor Del Pino / EyeEm / Getty Images

Pozostałe wiadomości