Newsy

"Hotel Paradise 3". Za nami Puszka Pandory. "Wylądujemy wszyscy w jednym łóżku i to nie będzie dziwne"

Newsy

Hotel Paradise 3

Już niedługo słońce na Zanzibarze przysłonią czarne chmury. Na horyzoncie widać Rajskie Rozdanie. Czy Puszka Pandory zdradzi, jak mogą potoczyć się losy bohaterów programu? Jedno jest pewne - w 30. odcinku rozkochane serca nie zaznają spokoju. Niektóre zostaną złamane, inne doświadczą szału uniesień. Miłość czy pieniądze - w "Hotelu Paradise" możliwe jest wszystko. - Wiecie o co chodzi, tutaj jest grubo - będzie taki dzień, gdzie wylądujemy wszyscy w jednym łóżku i to nie będzie dziwne - zapewnia Simon.

"Hotel Paradise 3" odcinek 30. - co się wydarzyło?

Miłosnych uniesień ciąg dalszy - Krystian, Krzysiek i Mariusz nadal nie wiedzą, że dziewczyny obserwowały ich podczas randki z Ewą. Czy ten błogi stan nieświadomości wpłynie na udzielane przez nich odpowiedzi podczas sesji z Puszką Pandory? Trzydziesty odcinek "Hotelu Paradise" od początku do końca utrzymuje emocje na najwyższym poziomie, a wszystko zaczyna się od - przyznajmy - mało wygodnych pytań, na jakie każdy z siedzących w kręgu uczestników musi odpowiedzieć.

- Do którego mężczyzny chcesz podejść na rajskim rozdaniu? Który podoba ci się z wyglądu, a który z charakteru? - usłyszała jedna z dziewczyn. Udzielone przez nią odpowiedzi nie pozostawiły innym złudzeń - szykują się duże zmiany. A może ktoś zdążył ją już rozkochać?

W trudnej sytuacji zostanie również postawiony Krzysztof, od jakiegoś czasu lawirujący w uczuciach do Lui, Oli i Ewy. Czy znajdzie wyjście z tego galimatiasu? Sam będzie musiał się "dookreślić", jak usłyszy z ust jednej z uczestniczek.

Miłosne wyznania w "Hotelu Paradise 3". Kto z kim?

- Straciłeś w moich oczach. Po tym, co mi naobiecywałeś, trzymałeś za rączkę i przytulałeś - wyjawiła jedna z dziewczyn z żalem, kierując swoje słowa do tego, który złamał jej serce i nadwyrężył zaufanie. Puszka Pandory została otwarta. Mieszkańcy raju będą musieli stawić czoła niejednemu problemowi. - Lejemy kawę na ławę. Kto tutaj, co do kogo czuje - zdenerwował się jeden z chłopaków. Zaraz po tym uczestnicy wyjawili sobie, z kim w parze czują się najlepiej.

Wieczory będą gorące, choć oprócz upojnych w uczucia zabaw rajscy romantycy znaleźli czas na szczerą rozmowę. Krzysztof stanął przed trudnym wyborem. - Musisz wziąć sprawy w swoje ręce - czy posłucha się tej rady? - Ewie w pierwszą noc powiedziałem, żeby nie myślała, że coś między nami, że może nawiązywać tę relację - przypomniał chłopak, coraz bardziej pogubiony w swoich emocjach. Wie, że czuje coś do Lui, wie, że droga do niej prowadzi przez zaufanie Olki. Czy uda mu się rozsupłać ten sercowy węzeł gordyjski?

Wiele w nadchodzącym Rajskim Rozdaniu może zmienić wyzwanie na plaży. Pary wzięły udział w wyścigu. Biegali mężczyźni, choć zamiast Krystiana do zadania przystąpiła jego partnerka. Pajęczyny i układanie klocków po omacku? Dla rajskich herosów to bułka z masłem. Niektórzy poradzą sobie lepiej od innych. - Bibi i Simon, moje gratulacje - usłyszeli zwycięzcy - Zdobyliście bardzo cenną nagrodę - zapewniła ich Klaudia El Drusi, choć mogła jeszcze zdradzać tego, jaką. I uczestnicy, i widzowie wszystkiego dowiedzą się podczas Rajskiego Rozdania. Wszystko okaże się niebawem.

"Hotel Paradise" możesz oglądać codziennie, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 na kanale TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie i w swoim pokoju, przetrawić to wszystko

Zobacz też:

13-letnia córka Agaty Mróz o hejcie, który ją spotyka po śmierci mamy. "Wiem, że mojemu tacie było ze mną ciężko"

Czy kobiety lubią łysych mężczyzn? Agnieszka Kaczorowska: "Nie tylko wygląd ma znaczenie, dobre serducho jest ważniejsze"

Jak wytrzymać w związku z bawidamkiem? "Uwielbia zabawiać inne kobiety, a mnie nie zauważa"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości