Cat Janice nie żyje. Jej historia poruszyła świat. "Nadal będzie wspierać swojego syna"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Śmierć Tomasza Komendy – cios dla sprawiedliwości
Śmierć Tomasza Komendy – cios dla sprawiedliwości
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Cat Janice, znana piosenkarka, której utwór "Dance You Outta My Head" stał się internetowym viralem, odeszła w wieku 31 lat. Artystka przegrała walkę ze złośliwym nowotworem. - Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za ogrom miłości - w pożegnalnym wpisie napisali jej najbliżsi.

Cat Janice nie żyje

Cat Janice zmarła 28 lutego po długiej walce z bardzo rzadkim nowotworem - mięsakiem. Artystka odeszła w swoim domu, w otoczeniu najbliższych. Na jej Instagramie pojawił się pożegnalny wpis, w którym rodzina podziękowała za ogrom wsparcie, jaki dostali w ostatnim czasie.

- Dziś rano z domu rodzinnego i otoczona kochającą rodziną, Catherine spokojnie weszła w światło i miłość jej niebiańskiego stwórcy. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za ogrom miłości, jaką Catherine i nasza rodzina otrzymali przez ostatnich kilka miesięcy. Cat widziała, jak jej muzyka trafia w miejsca, których się nie spodziewała i spoczywa w spokoju, wiedząc, że nadal będzie wspierać swojego syna przez swoją muzykę. To nie byłoby możliwe bez was. Dziękujemy - czytamy.

Historia Cat Janice poruszyła świat

Cat Janice swoją karierę muzyczną zaczęła w 2014 roku. Jej talent niemal od razu został doceniony, a artystka szybko zjednała sobie rzeszę fanów. W 2020 roku jej utwór pojawił się w jednym z odcinków reality show "Selling Sunset".

Niestety, jej obiecującą karierę w 2022 roku przerwała tragiczna informacja o mięsaku, rzadkim typie nowotworu złośliwego. Gwiazda przeszła operację oraz radioterapię, ale wystąpiły już przerzuty do płuc.

Mimo leczenia choroba postępowała w zatrważającym tempie, a Janice na początku stycznia trafiła do hospicjum. Kilka dni później napisała piosenkę "Dance You Outta My Head", dzięki której zabezpieczyła przyszłość swojego syna. Prawa autorskie utworu zostały w pełni przypisane 7-letnowi Lorenowi.

Piosenka niemal od razu zdobyła ogromną popularność, a użytkownicy TikToka wykazali się ogromnym sercem, masowo okazując wsparcie. Dzięki temu ostatnia wola Janice została spełniona.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: The Washington Post/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości