Nie żyje Dziadek z TikToka. 95-latek był uwielbiany. "Jeszcze wczoraj rozmawialiśmy, nie wierzę"

Tekst akapitu (50)
Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Nie żyje 95-letni dziadek Henryk, który był ulubieńcem internautów na TikToku. Filmy przedstawiające jego wyjątkową więź z wnuczką Kamilą i prawnukiem Jasiem cieszyły się ogromną popularnością. Fani pożegnali mężczyznę wzruszającymi słowami.

Dziadek z TikToka na żyje

W środę 7 lutego w mediach pojawiła się smutna informacja. Zmarł 95-letni Pan Henryk, znany internautom jako Dziadek z TikToka. Mężczyzna był gwiazdą sieci za sprawą filmów z wnuczką Kamilą i prawnukiem Jasiem. Pani Kamila pokazywała na nagraniach, jak piękna i wyjątkowa jest ich międzypokoleniowa relacja.

Informację o śmierci ulubieńca internautów przekazano za pośrednictwem TikToka. - "Żyje się dwa razy, pierwszy raz w rzeczywistości, drugi raz w pamięci". Nasz Dziadziuś Henio miał 95 lat, jeszcze wczoraj rozmawialiśmy, nie wierzę - czytamy we wpisie wnuczki Pana Henryka.

Nie żyje dziadek z TikToka
Nie żyje dziadek z TikToka
Źródło: @jestem__kamila/TikTok

Internauci żegnają 95-latka

Post informujący o śmierci 95-latka wstrząsnął internautami. W komentarzach (jest ich prawie 30 tysięcy) przekazano kondolencje, a wiele osób ubolewało nad odejściem mężczyzny.

- "Bałam się zobaczyć tę wiadomość", "Niech spoczywa w pokoju", "Panie, Boże nasz, dawco życia, dziękujemy Ci za Jego życie, za każde z nim spotkanie, które było pięknym spotkaniem z Człowiekiem", "Dziadek poruszył serca tysięcy ludzi i teraz te tysiące płaczą" - czytamy na profilu Pani Kamili.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Isabel Pavia/TikTok/jestem__kamila

podziel się:

Pozostałe wiadomości