Horoskop tygodniowy. Co nam przyniesie początek roku szkolnego?

horoskop
Horoskop tygodniowy na 5. tydzień sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna
Źródło: Elizabeth Beard/Getty Images
Jaki jest horoskop tygodniowy na 29.08-4.09.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Panny. Nasz naturalny satelita jest po nowiu i powoli będzie odnawiać swoją tarczę. Ostatnie dni sierpnia i pierwsze dni września nie będą aż takie trudne, jak moglibyśmy się spodziewać. Wielu znakom zodiaku zaczną sprzyjać jowiszowe wpływy, a i wzrost Srebrnego Globu także nastroi bardziej optymistycznie.

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09

Początek roku szkolnego okrasi nam sekstyl Marsa i Jowisza (1.09), który sprawi, że będziemy z radością i dobrą energią wracać do swoich obowiązków oraz do przyjaciół i znajomych. W weekend opozycja Merkurego i Jowisza zachęci nas do poszukiwania nowych źródeł, z których możemy czerpać wiedzę. Końcówka tygodnia przyniesie wiele zaproszeń na imprezy, kilka satysfakcjonujących aczkolwiek krótkich wycieczek oraz nowe znajomości i mnóstwo ciekawych rozmów.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy 29.08-4.09 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Pomimo tego, że Słońce przebywa w znaku Panny, z którym niewiele masz wspólnego, to i tak nie możesz narzekać. Aktywność Marsa postawi cię do pionu. Będziesz mógł pozałatwiać wiele spraw zawodowych i cieszyć się sukcesami. Okres niepotrzebnych kłótni na razie się kończy. Twoi przeciwnicy pochowali się i czas pokaże, czy na dobre odpuścili, czy tylko przycupnęli, aby znaleźć lepszy moment. W tym tygodniu niczym się nie przejmuj, żyj chwilą, łap ostatnie promienie wakacyjnego słoneczka. Żartuj i baw się ze znajomymi, aura planet temu sprzyja. Zdrowotnie również poprawa.

Horoskop tygodniowy - Byk

Tydzień nie zachęca cię do ekspansji, ani do poszukiwań intensywnych doznań. Będziesz dość zmęczony i postanowisz zająć się regeneracją. Z chęcią wycofasz się do swojego bezpiecznego terytorium, na którym poświęcisz się porządkom oraz refleksjom. Zauważ, że Słońce przebywa w przyjaznym ci znaku Panny, zatem nie powinno być wielu kłopotów z gatunku tych do natychmiastowej interwencji, jednak wewnętrznie możesz się czymś gryźć. Wenus przebywa w znaku Lwa, zatem twoje życie miłosne i partnerskie jest pełne tęsknot i wielkich ambicji, ale jak na razie niewiele z tego wychodzi. Na szczęście w pracy powoli się przejaśnia.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Przed tobą szalony, intensywny i szczęśliwy tydzień. Po zgryzotach związanych z Nowiem Księżyca w Pannie poczujesz się uwolniony i odblokowany Bliźniaku. Sekstyl Jowisza i przebywającego w twoim znaku Marsa (1.09) spowoduje, że będziesz promieniować pozytywną energią, zarażać ludzi radością, a płeć przeciwną poskramiać i fascynować od pierwszego wejrzenia. Opozycja Merkurego i Jowisza w sobotę (3.09) przyniesie jakieś wieści z zagranicy. Szansę na zawarcie relacji otrzymają samotne Bliźnięta, które gdzieś w przelocie wpadną na kogoś wartego uwagi. Jeśli czekacie na ważną wiadomość, w weekend uśmiechnie się do was szczęście. Nie zapomnijcie puścić coś na loterii.

Horoskop tygodniowy - Rak

W ciągu najbliższych dni niewiele będzie okazji do rozrywki czy też spędzania czasu na luźnych czynnościach. Planety zagonią cię do intensywnej pracy i zmotywują do zwiększonego wysiłku. Możesz poczuć, że początek roku szkolnego wiąże się dla ciebie z dodatkowymi obciążeniami, którym trzeba będzie podołać. W pracy rewolucja i przemeblowanie. W domu brak zrozumienia i zrzucanie na ciebie, co tylko się da. Pod koniec tygodnia będziesz już na tyle rozgoryczony, że możesz trzasnąć drzwiami. Rzecz jasna na parę godzin, ale pokażesz, że mógłbyś na dłużej. Niech inni to przemyślą.

Horoskop tygodniowy - Lew

Wakacje wcale się dla ciebie nie kończą! Może innym znakom zodiaku niebo poskąpiło złotych iskierek i zagania je do roboty, ale nie ciebie. Ty możesz cieszyć się wpływami, które będą cię nadal rozpieszczać. Sekstyl Marsa i Jowisza (1.09) uruchomi znajomości z wyższej półki. Możesz brylować na bankietach, uroczystościach, przyjęciach i rozpoczęciach jako uznana gwiazda lub atrakcja wieczoru. Zmienisz swój punkt widzenia na jeszcze bardziej skupiony na twoich marzeniach i planach. W weekend opozycja Merkurego i Jowisza przyniesie bardzo zacną perspektywę powiększenia stanu posiadania bądź kolejny, finansowy wpływ.

Horoskop tygodniowy - Panna

Punkt zwrotny i przesilenie masz już za sobą. W tym tygodniu trzeba poukładać to, co zostało porozrzucane po ostatnim nowiu i sprawdzić status quo wszystkich ważnych dla ciebie relacji. Porządkujące sytuację rozmowy odbędziesz w środę. Później będziesz zajmować się katalogowaniem nowej rzeczywistości oraz rzecz jasna przygotowywać się na nowy sezon w biurze, szkole bądź urzędzie. Biała koszula lub bluzka już schnie na sznurku, a ty dopieścisz ostatnie szczegóły. Paznokcie, fryzurę, buty i torebkę. Ma być idealnie i tak będzie. Jak zawsze.

Horoskop tygodniowy - Waga

Szczerze mówiąc, to umowny koniec wakacji właśnie taki dla ciebie będzie – umowny. Możesz pokusić się jeszcze na urlop poza sezonem, jakąś atrakcyjną wycieczkę w niebywale okazyjnej cenie czy też inne wojaże, na które inni już przestali liczyć. Aktywność Marsa, Merkurego i Jowisza dotyka w pozytywny sposób twojej fazy zodiaku, zatem nagle poczujesz, że wcale się nie martwisz, ani nie czujesz zgaszona powrotem do miejsca pracy. Ludzie będą ci niebywale życzliwi. W czwartek i sobotę zostaniesz zasypana masą komplementów, a nawet możesz otrzymać jakiś niebanalny prezent.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Wciągu najbliższych dni będziesz musiał wziąć na siebie jakąś dodatkową odpowiedzialność i wejść w cudze buty, w których nie będziesz się czuł zbyt komfortowo. Sytuacja będzie wymagać od ciebie podporządkowania się i ukłaności. Niestety nie jest to tydzień, który pozwoli ci na aktywności, które sprawiają ci przyjemność. Będziesz się konfrontował z tym, że osoby, na które liczyłeś beztrosko zajmują się swoimi rozrywkami i nie kwapią się do tego, aby wywiązać się z obiecanej ci pomocy. Przyjdzie czas, że role się odwrócą, a ty im to przypomnisz, ale jeszcze nie teraz.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Znowu masz bilet ulgowy. Oczywiście to nie dziwi, ponieważ jako największemu szczęściarzowi w zodiaku, co i rusz trafiają ci się jakieś planetarne karnety. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Niby po ciężkim nowiu, niby czegoś tam od ciebie w pracy chcą, niby rodzina ma jakieś potrzeby… jednak z uśmiechem na ustach rozbroisz towarzystwo, które patrzy na ciebie spode łba i ze wszystkim sobie poradzisz. Pierwszy dzień nowego miesiąca wiąże się dla ciebie z sekstylem Marsa i Jowisza, który napełni cię witalnością pod korek. Kolejne niespodzianki przyniesie sobotnia (3.09) opozycja Merkurego i Jowisza, która zaprosi cię na krótką wycieczkę lub przyniesie powiew zagranicy w czyjejś, konkretnej osobie u twego progu.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Na terenie twojej pracy pojawią się zamiany i reformy, które nie ty inicjowałeś, ale które przyjmiesz z ulgą. Od dawna coś wisiało w powietrzu i właściwie nie można było już wytrzymać w tak gęstej atmosferze. Ktoś sam zgłosi rezygnację, ktoś inny przejdzie do pokoju obok, a ty będziesz musiał pozbierać zespół na nowo. Koziorożce, które już nie pracują, również muszą się liczyć z innym rytmem dnia, z którym przyjdzie im się zmierzyć. W weekend twoją drugą połówkę lub lokatora będzie roznosić energia i zapragnie wyrwać cię na różne sportowe aktywności, czego akurat sobie nie życzysz. Może dojść do jakiegoś konfliktu interesów.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Aktywność planet w żywiole powietrza i ognia jest ci bardzo na rękę. Twoja pozycja na rynku pracy ponownie się umocni. Możesz czuć również, że końcówka wakacji ma ci do zaoferowania również coś więcej, jeśli chodzi o partnerstwo. Temperatura w waszych związkach podniesie się, a osoby z którymi jesteście w relacji ponownie okażą swoje zainteresowanie i podejmą działania, aby podtrzymać żar w kontaktach. To będzie świetny tydzień na szukanie nowej pracy i otwieranie się na inną współpracę. Możesz pomyśleć Wodniku nawet o przebranżowieniu się. Czemu, nie, jeśli tylko coś cię zainspirowało, zapisuj się na nowe szkolenia i studia. Najlepiej w środę lub sobotę.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przez większą część tygodnia będziesz trzymać nos na kwintę. Być może koniec wakacji, być może powrót z urlopu ma na to wpływ, ale bardziej jakieś inne, niewysłowione czynniki. Kran cieknie, dywan wypłowiał, a w pracy ciągle to samo. Możesz mieć syndrom wypalenia. Nie oczekuj od siebie jakiegoś niesamowitego czynu, nie wymagaj perfekcji. Po prostu rób wytrwale swoje, nawet jeśli nie skaczesz do góry ze szczęścia. Niebawem Pełnia Księżyca w twoim znaku nada wszystkiemu zupełnie inny koloryt. Jeszcze trochę cierpliwości. W środę uważaj na kłopoty z trzustką, nie przesadzaj z cukrem i słodkościami.

Astrologia i horoskop horarny - co to jest?

Horoskop horarny nazywany jest również godzinowym. Sporządza się go na moment, w którym wydarzyło się dane zdarzenie lub zostało ono rozpoczęte. Stawia się go również w sytuacji, kiedy człowiek zadaje sobie pytanie. W związku z tym bywa łączony z jasnowidzeniem oraz tarotem. W takiej sytuacji astrolog ma za zadanie zrozumienie pytania i odczytanie horoskopu dla danej sytuacji. Jest to niezwykle trudna sztuka, a przed osobą odczytującą stoi wiele pułapek i wyzwań.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Horoskop dzienny na wtorek, 30 sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Horoskop dzienny na środę, 31 sierpnia 2022 - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Horoskop dzienny na czwartek 1 września 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Elizabeth Beard/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Krupa: "Nigdy nie myślałam, że moja córka będzie miała rozbitą rodzinę"

Joanna Krupa: "Nigdy nie myślałam, że moja córka będzie miała rozbitą rodzinę"

Kredyt na święta: jak nie dać się oszukać? Czat z ekspertem

Kredyt na święta: jak nie dać się oszukać? Czat z ekspertem

Mikołaj z "Top Model" ledwo uszedł z życiem. "Mama płakała, chciała, żebym wrócił"

Mikołaj z "Top Model" ledwo uszedł z życiem. "Mama płakała, chciała, żebym wrócił"

SONDA: czy warto ostrzegać innych, że są zdradzani? 

SONDA: czy warto ostrzegać innych, że są zdradzani? 

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Gdzie znaleźć uniwersalne prezenty pod choinkę?
Materiał promocyjny

Gdzie znaleźć uniwersalne prezenty pod choinkę?

Mistrzowskie dania z krakowskiej suchej, krafterek, wędzonego boczku i szynki na maśle. Poznaj przepisy finalistów 12. edycji Master Chefa
Materiał promocyjny

Mistrzowskie dania z krakowskiej suchej, krafterek, wędzonego boczku i szynki na maśle. Poznaj przepisy finalistów 12. edycji Master Chefa

Zdrowa i szybka kuchnia dla najmłodszych. Na punkcie tych dań dzieci dosłownie oszaleją
Materiał promocyjny

Zdrowa i szybka kuchnia dla najmłodszych. Na punkcie tych dań dzieci dosłownie oszaleją

Udekoruj pierniczki i poczuj magię świąt. Pomysły Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Udekoruj pierniczki i poczuj magię świąt. Pomysły Darii Ładochy

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego. Asha-Leigh pokazała, co potrafi. "Brawo dla was"

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego. Asha-Leigh pokazała, co potrafi. "Brawo dla was"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

''Gorgonzola. Przepyszna historia''. Pobierz nasz e-book i poznaj przepisy na dania z wyjątkowym włoskim serem.  
Materiał promocyjny

''Gorgonzola. Przepyszna historia''. Pobierz nasz e-book i poznaj przepisy na dania z wyjątkowym włoskim serem.  

Prawidłowe oddychanie skuteczną bronią na stres. "Musimy się skupić na kilku aspektach"
Materiał promocyjny

Prawidłowe oddychanie skuteczną bronią na stres. "Musimy się skupić na kilku aspektach"

Jak podkreślić biżuterią świąteczne stylizacje? "Ważne, żebyśmy wyglądały olśniewająco"
Materiał promocyjny

Jak podkreślić biżuterią świąteczne stylizacje? "Ważne, żebyśmy wyglądały olśniewająco"

Jakie są oczekiwania inwestorów co do zielonej energii? 
Materiał promocyjny

Jakie są oczekiwania inwestorów co do zielonej energii? 

Damski duet w roli prowadzących Dzień Dobry TVN. Widzowie dobrze je znają

Damski duet w roli prowadzących Dzień Dobry TVN. Widzowie dobrze je znają

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Anna Rusowicz wspiera ofiary przemocy psychicznej. "Na własnych doświadczeniach mogę oprzeć ten kawał wiedzy"

Anna Rusowicz wspiera ofiary przemocy psychicznej. "Na własnych doświadczeniach mogę oprzeć ten kawał wiedzy"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Buty na jesień/zima 2023. Jak szybko i skutecznie wybrać najmodniejszy model?
Materiał promocyjny

Buty na jesień/zima 2023. Jak szybko i skutecznie wybrać najmodniejszy model?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas