Dzienny

Horoskop na środę. Te znaki zodiaku powinny unikać nieporozumień

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na środę, 31 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi. Po godzinie 19:10 Srebrny Glob przejdzie do znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie utworzy się również kwinkunks pomiędzy Wenus a Neptunem.

Środa przyniesie nam odrobinę zagubienia w kwestiach naszych uczuć. Będziemy zastanawiać się nad kondycją związków oraz szukać optymalnych rozwiązań. Powinniśmy unikać nieporozumień i zadbać o to, aby to co mówimy innym było konkretnie sprecyzowane. Nie spóźnijmy się na randki i spotkania, dbajmy o to, czy miejsce spotkania jest jasne dla obu stron.

Horoskop dzienny na wtorek, 30 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj nie odkładaj niczego, nie tylko na kilka dni, ale nawet na kilka godzin. Rób to, co masz do zrobienia jak najszybciej się da. Wieczorem Księżyc przejdzie do znaku Skorpiona i pewne tematy staną się dla ciebie nieosiągalne bądź nieaktualne.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W pracy ciężko będzie ci się skupić na jakimkolwiek konkretnym działaniu. Dzisiaj będziesz mieć chrapkę na jakiś romantyczny klimat, typu kolacja przy świecach bądź jakiś spacer z czułościami w tle. Jednak Wenus jest w aspekcie, który może cię rozczarować, więc większość zamierzeń pozostanie w sferze marzeń.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Koniec miesiąca będzie dla ciebie bardzo intensywny i niestety niełatwy. Ilość zleceń i powierzonych ci obowiązków przerośnie twoje oczekiwania. Wieczorem mogą pojawić się jakieś partnerskie konflikty, a Księżyc w znaku Skorpiona zaogni sytuację na tyle, że może dojść do małej kłótni.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

W środę możesz być bezpodstawnie zazdrosny. W twojej głowie pojawią się jakieś wymyślone podejrzenia i scenariusze wydarzeń, które nigdy się nie zrealizowały. Dopiero wieczorem uspokoisz się, ponieważ ktoś udzieli ci klarownych i zrozumiałych wyjaśnień.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie dzień, w trakcie którego możesz na czymś utknąć. Być może trzeba głębiej przyjrzeć się tym problemom i nie lekceważyć pojawiających się trudności. Widocznie coś jest nie tak bardziej niż początkowo myślałeś. Wieczorem przyjdzie olśnienie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj będziesz mieć możliwość przeforsowania swojego stanowiska i wykorzystania słabości osób, które do tej pory były ci przeciwne. Nawet jeśli ktoś usiłuje z ciebie drwić, nic sobie z tego nie rób. Masz okazję, aby wreszcie postawić na swoim i argumenty nie do odrzucenia.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Potrzebujesz ochłonąć i to w trybie natychmiastowym. Księżyc w twoim znaku oraz kłopotliwy układ między Wenus a Neptunem mocno namiesza ci w głowie. Dzisiaj możesz wpadać na kłopotliwe i fatalne w skutkach pomysły. Zwolnij.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Do wieczora nie będzie lekko. Jakieś czynności, które masz do wykonania spiętrzą się i mogą cię odrobinę przytłoczyć. Ciężko będzie się współpracowało z osobami z otoczenia, ponieważ większość zodiaku będzie dzisiaj działać chaotycznie. Trzeba będzie prostować czyjeś kroki.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj ktoś nakaże nadrobić ci zaległości i uzupełnić braki zawodowe. Niestety w ostatni dzień sierpnia nie będziesz kwapił się do pracy. W twojej głowie będą innego rodzaju myśli, które skupiają się na osobie, której chcesz sprawić niespodziankę lub przyjemność, ale to nie do końca się powiedzie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ktoś będzie ci robił jakiś wykład i instruował cię jak masz działać i się zachowywać, co może cię rozzłościć, ponieważ wiesz, że ta osoba nie ma żadnych kompetencji, aby cię pouczać. Niestety nie ma teraz możliwości utrzeć nosa intruzowi, ale niebawem to się zmieni. Wieczorem poczujesz, że dzień dał się we znaki, długa kąpiel pozwoli się zregenerować.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nie licz na to, że dzisiaj przybędzie gotówki, którą masz już obiecaną, lub która po prostu ci się należy. Niestety nie w tym dniu. W środę trzeba będzie podpisywać dodatkowe papierki, wypełniać kolejne warunki i dopasować się do czyjegoś widzimisię, czego nie znosisz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Wenus w kwinkunksie z Neptunem namiesza w twoich relacjach. Możesz źle zrozumieć bliską osobę, albo zostać opacznie zrozumiana Przez to będzie narastało jakieś napięcie. Trzeba będzie powalczyć o ponowne wprowadzenie harmonii, co ostatecznie uda się wieczorem, po wkroczeniu Księżyca do znaku Skorpiona.

Liczby anielskie - 2, 22 i 222

Pojawiające się liczby 2 i 22 zwiastują równowagę i harmonię, ale także potrzebę spełnienia obowiązku, a także wyczucia i dyplomacji. To sygnał, że nasze prośby zostały wysłuchane, jednak trzeba za nimi podążać i je realizować, aby mogły się spełnić. Jeśli pojawia się liczba 222 to znak, że obrana ścieżka jest właściwa, dalej nią podążajmy, a uda nam się osiągnąć wymarzony cel.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: HiddenCatch/Getty Images

Pozostałe wiadomości