Dzienny

Horoskop na wtorek. Niektórzy mogą mieć powody do zmartwień

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja
Znaki zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 30 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się kwinkunks pomiędzy Słońcem a Jowiszem, który będzie wpływał na nas odrobinę stresująco. 

Będziemy bardzo chcieć, aby coś wyszło i za mocno wpływać na przebieg wydarzeń. Niektóre osoby mogą działać pod wpływem presji, i martwić się, jak wypadną w oczach innych. Na szczęście wieczór przyniesie spore rozluźnienie i odreagujemy stresy. Czeka nas rozrywka, ploteczki oraz ożywiona wymiana informacji ze znajomymi.

Horoskop dzienny na wtorek, 30 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Księżyc w opozycyjnym znaku Wagi przypomni ci o dawno niewidzianym towarzystwie. W pracy będzie kołowrotek, ale szybko ogarniesz to, co trzeba. Wieczór pobudzi twoją wyobraźnie i możesz naprędce zaimprowizować udane spotkanie na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj twoje samopoczucie, w tym dziwna ospałość mogą robić ci psikusy. Zazwyczaj borykasz się z wysokimi wartościami, a dzisiaj twoje ciśnienie spadnie poniżej normy. Filiżanka kawy załatwi sprawę. Powinieneś się dotlenić i zażyć zieleni, nie zostawać w wolnym czasie w domu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Czeka cię bardzo przyjemny zawodowo dzień. Możesz spotkać się z jakimiś ciepłymi słowami uznania i propozycjami nowych zleceń. Wśród wielu przeprowadzonych dzisiaj rozmów, wyłowisz bardzo przydatną dla siebie informację. W twój związek ponownie wstąpi świeży powiew, coś razem zrobicie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Srebrny Glob w znaku Wagi stoi w kwadraturze do twojego znaku i będzie napinał i tak już dość niepewną sytuację w miejscu pracy. Komuś mogą dzisiaj puścić nerwy i staniesz się świadkiem tak zwanej sceny. Nic z tym nie rób, zachowaj swoje zdanie dla siebie. Wieczorem spacer po zmroku przyniesie wyciszenie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj pewne wścibskie i bardzo nietaktowne posunięcia jakiejś nieokrzesanej osoby, mogą narobić ci kłopotu. Wykorzystując całą swoją elegancję postaraj się wyplątać z niefortunnego położenia, tak, aby nikt nie zorientował się, że masz coś wspólnego z niemile widzianym w towarzystwie plotkarzem.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj energia wokół ciebie znacznie się uspokoi. W domu również zagości więcej uśmiechu i harmonii. Na moment dasz sobie oddech w miejscu pracy i pozwolisz komuś wykonywać część twoich obowiązków. To dobry dzień na zabiegi pielęgnujące urodę, w szczególności cerę.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz pod wpływem Księżyca w twoim własnym znaku. Możesz czuć, że coś cię rozprasza i nie pozwala ci się skupić. Nawet proste i zwyczajne czynności pokomplikują się niepotrzebnie. W drodze do pracy uważaj, abyś nie musiała się wracać po zapomniane przedmioty.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Poczujesz się trochę zaniedbany przez członków swojej rodziny i zaczniesz robić im wyrzuty, że nie mają dla ciebie czasu. Szybko zostaniesz uświadomiony, że to właściwie ty go ostatnio nie poświęcałeś. Rzeczywiście. Może trzeba zrobić zakupy, zorientować się co do stanu lodówki, opłacić prąd.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Kwinkunks pomiędzy Słońcem a Jowiszem postawi cię w sytuacji, w której bardzo chciałbyś coś zrobić i w czymś uczestniczyć, ale nie będziesz mieć środków, albo czasu aby wziąć udział w przedsięwzięciu. Dzisiaj trzeba dokonać rozróżnienia między mrzonkami a rzeczywistością.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pod twoimi drzwiami domowymi lub tymi od służbowego pokoju pojawi się ktoś, komu nie będziesz wiedział jak odmówić, ale jednak trzeba to zrobić. Dzisiaj musisz dokonywać racjonalnych wyborów. Może nie są one miłe, ale w perspektywie korzystne dla wszystkich.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc w sprzyjającym ci znaku Wagi przyniesie ci chwilową ulgę, zarówno od dolegliwości fizycznych, jak i od jakiś natrętnych myśli czy zobowiązań. Możesz w większym stopniu poświęcić się rozrywce czy też relaksowi. Rozmowa z kimś wartościowym podsunie rozwiązanie w pracy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj możesz mieć poczucie, że pomiędzy ciebie a osoby, z którymi świetnie się Rybo porozumiewałaś, wkradł się jakiś chłodny powiew. Dzień będzie pełen zawieszonych w powietrzu półsłówek czy też jakiejś pretensji. Zbądź to wzruszeniem ramion. To chwilowy zły fluid.

Liczby anielskie - 1, 11 i 111

1 i 11 są to liczby, która rezonują z nowymi początkami, ale także sukcesem, niezależnością, wyjątkowością oraz optymizmem. To sygnał, aby wziąć sprawy w swoje ręce, a przy tym podążać za swoją intuicją. Z kolei, kiedy pojawią się trzy jedynki, czyli 111, to wyraźny sygnał, aby zrobić to, co planowaliśmy i pozwolić sobie na nowy początek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Thanumporn Thongkongkaew

Pozostałe wiadomości