Horoskop

Horoskop na czwartek. Co nas czeka pierwszego dnia września?

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 1 września dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Pierwszy dzień szkoły nie będzie, aż tak trudny, jak to zakładamy.

Horoskop dzienny na czwartek 1 września 2022 r. 

W powrocie do rutyny i obowiązków dnia codziennego w znacznej mierze pomoże nam pozytywny sekstyl pomiędzy Marsem a Jowiszem, który rozbudzi ochotę na odnawianie kontaktów. Będziemy czuć towarzyski głód, w który świetnie wpiszą się spotkania z dawno niewidzianymi towarzyszami czy współpracownikami. Rozmowy w miłej atmosferze popłyną nieskrępowane. Wymiana opowieści i wspomnień z urlopów będzie źródłem wielu żartów i poprawi nam humor na resztę dnia.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na czwartek 1 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

To będzie bardzo udany dzień. Świetne ułożenie się Marsa i Jowisza postawi cię już pierwszego dnia szkoły czy pracy w pozycji niekwestionowanego lidera grupy. Sprawisz, że otoczenie będzie w doskonałym nastroju. Możesz zabawić się w wodzireja i zaproponować kontynuowanie wspólnej zabawy wieczorem.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Twoje emocje stonują się i nie będziesz już bez przerwy upewniać się, że wszystko jest w porządku i pod kontrolą. Zyskasz dodatkową energię, a twoje serce wypełni umiarkowany optymizm.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Szykują się spore pozytywy. Połączone działanie Jowisza ze znaku Barana i Marsa, który znajduje się w twojej fazie zodiaku, obdarzy cię radosnym i sympatycznym dniem, w trakcie którego będziesz mieć ciekawe doświadczenia. Masz dość energii planetarnej na wszystkie Twoje przedsięwzięcia. Możesz nawiązać bardzo obiecujące znajomości i zostać zauważony w odpowiednim towarzystwie.

Horoskop dzienny Rak

Możesz spodziewać się dobrych wieści dotyczących twojej pracy i życia zawodowego. Wspiera cię rosnący Księżyc w wodnym znaku Skorpiona, co wróży jakiś pozytywny zwrot w kwestiach materialnych. Finanse się odblokują. W związku również lepsze porozumienie i cieplejsza aura.

Horoskop dzienny Lew

Pierwszy września będzie dla ciebie wypełniony ważnymi spotkaniami. Ktoś zapowie jakąś podróż bądź wycieczkę. Być może chodzi również o służbową delegację lub konferencję w pewnej odległości miejsca zamieszkania. Jeśli chodzi o życie partnerskie, to pojawią się trudne emocje.

Horoskop dzienny Panna

Przed tobą długi, intensywny i uciążliwy dzień. Nie będziesz zadowolona z obrotu spraw. Niestety z natłoku rozmów i wydarzeń ciężko będzie wydobyć coś wartościowego. Na dodatek mogą boleć cię stawy lub drażnić uporczywa chrypka.

Horoskop dzienny Waga

Znowu uwierzysz w swoje możliwości i kompetencje. Po chwilach zwątpienia nareszcie jakieś budujące doświadczenie. To dobry dzień na wchodzenie w nowe towarzystwo. Zaprezentujesz się doskonale. Jeśli jesteś w nowej klasie, masz już popularność w kieszeni.

Horoskop dzienny Skorpion

Księżyc w twoim znaku obudzi w tobie większą otwartość na innych oraz apetyt na uczucia. Możesz poczuć, że ostatnio zaniedbałeś sprawy serca i dzisiaj liczyć się będą głównie relacje oraz współdzielenie emocji. Zapragniesz bliskości oraz większej ilości czasu spędzonego tylko we dwoje.

Horoskop dzienny Strzelec

Aktywność Marsa i Jowisza nie da ci dzisiaj siedzieć na zapiecku. Przed tobą doskonały, pełen inspirujących spotkań dzień, spędzony w wielkim ruchu i radosnym pośpiechu. Będziesz wiedzieć, że wszystko jest w granicach twoich możliwości. Upomni się o ciebie zagranica, w ten bądź inny sposób.

Horoskop dzienny Koziorożec

Rozgardiasz wokół ciebie będzie nie do opanowania. Lubisz mieć kontrolę nad swoim dniem, ale dzisiaj może to być po prostu niewykonalne. Poddaj się wpływom, których nie możesz zmienić. Niech inni decydują co i kiedy chcą zrobić, a ty będziesz towarzyszyć jako pasażer.

Horoskop dzienny Wodnik

Chociaż zazwyczaj zazdrość jest ci obca, dzisiaj dasz się jej ponieść. W pracy bądź szkole wszystko pójdzie zgodnie z planem, ale twoje życie uczuciowe przysporzy jakiegoś zmartwienia. Być może ktoś ma inne plany, a twoje nadzieje na wieczór się nie spełnią.

Horoskop dzienny Ryby

Rosnący Księżyc w znaku Skorpiona wygna precz ostatni marazm i zetrze z twojej twarzy smutną minę. Dzisiaj będziesz mieć powody do zadowolenia. Jakaś dolegliwość sama ustąpi. Partnerstwo będzie podążać w dobrą stronę. Pocieszy cię również jakaś kwota.

Liczby anielskie - 3, 33 i 333

Kiedy widzimy liczby 3 i 33 oznacza to, że trzeba sobie przypomnieć o wewnętrznym dziecku, spontaniczności i entuzjazmie. To sygnał, aby pozwolić działać swojemu wewnętrznemu ja, pozwolić sobie na ekspresję, ale także pamiętać o współczuciu dla innych. Z kolei 333 świadczy o tym, że nasi boscy przewodnicy czuwają i należy im zaufać. Mogą nas spotykać jakieś nieprzyjemne niespodzianki od losu - jednak tak ma być, mają one jakieś wyższe znaczenie i niosą za sobą naukę.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Ramziya Abdrakhmanova/Getty Images

Pozostałe wiadomości