Horoskop

Horoskop na niedzielę. Uważajmy na oszustów - mogą wyjątkowo łatwo wyprowadzić w pole swoje ofiary

Horoskop

Fot. Andriano_cz/ Getty Images

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przez całą dobę przebywa w znaku Wagi, Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem. Dzień przyniesie dużą ilość niesprawdzonych informacji. Pojawi się pokusa ulegania manipulacjom i plotkom. Oszuści mogą wyjątkowo łatwo wyprowadzić w pole swoje ofiary. Uważajmy, nie ulegajmy presji. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na niedzielę, 23.05.2021 r.

Baran

Do południa możesz być senny i rozkojarzony. Niewiele będzie do Ciebie docierać ze świata zewnętrznego. Humor i kondycja poprawią się po południu. Nadrobisz zaległości, znajdziesz sobie konstruktywne zajęcie.

Byk

Klimat sprzyja flirtowaniu i uwodzeniu. Masz szansę zaprosić na randkę osobę, która do tej pory się opierała. Do głowy wpadną Ci niesamowite pomysły. Uważaj, aby nie przesadzić z dokładkami na niedzielnym obiedzie.

Bliźnięta

Po tym dniu możesz spodziewać się wszystkiego. Kwadratura Twojego patrona Merkurego i zwodniczego Neptuna może wyprowadzić Cię na manowce. Zachowaj zdrowy rozsądek i nie daj się sprowokować. Zanim odlecisz w romantyczne marzenia, sprawdź czy masz grunt pod nogami.

Rak

Twój umysł będzie pracował na wysokich obrotach. Szybko wpadniesz na rozwiązanie zagadki, której nie mogłeś rozwikłać od kilkunastu dni. Ludzie będą dla Ciebie dzisiaj przychylni i serdecznie nastawieni. Z Twoją wzajemnością.

Lew

Dzisiaj będziesz w dobrym nastroju i wewnętrznym przekonaniu, że wszystko idzie zgodnie z Twoimi planami. Czy tak się rzeczywiście stanie, okaże się za kilka dni. Nie psuj sobie dobrego nastroju i spędź niedzielę w beztroskim klimacie, bez zamartwiania się o przyszłość.

Panna

Ktoś będzie usiłował wyprowadzić Cię z równowagi. Niesprawdzona wiadomość postawi Cię na równe nogi. Nie rób gwałtownych ruchów, nie działaj pod wpływem emocji. Początek roboczego tygodnia przyniesie łagodne lądowanie.

Waga

To może być bardzo wyczerpujący dzień. Przed Tobą duża ilość bodźców, spotkań i rozmów. Nie słuchaj narzekania otoczenia, ani czarnych prognoz wokół. Po prostu rób swoje, ciesz się życiem, ale nie dopuszczaj od razu nieznajomych osób zbyt blisko siebie.

Skorpion

Przed Tobą dzień aktywnego odpoczynku. Masz szansę komuś zaimponować swoją kondycją psychiczną i fizyczną. Będziesz bardziej otwarty niż zazwyczaj i chętnie podzielisz się prywatnymi informacjami na swój temat.

Strzelec

Niestety niełatwo będzie dzisiaj o zgodę w Twoim otoczeniu. W swoich decyzjach nie kieruj się chwilowym kaprysem, ale gruntownie przemyśl to, co później może z nich wyniknąć. Czyjaś dociekliwość będzie wybitnie działać Ci na nerwy.

Koziorożec

Ktoś rozpuści na Twój temat plotkę, która wbrew pozorom zdziała więcej pożytku niż szkody! Nie będziesz narzekać na brak zainteresowania, a nawet zaimponujesz innym dzięki temu, że uwierzą bezrefleksyjnie w niesprawdzoną informację. Pamiętaj! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Wodnik

Nie stresuj się, aż tak bardzo tym, że będziesz musiał sprawdzić się w nowej sytuacji. Przecież to tak naprawdę nic takiego. Zjadają Cię nerwy ponieważ nadmiar obowiązków, które są ostatnio Twoim udziałem lekko Cię przerasta. Nie przejmuj się, Los się do Ciebie uśmiechnie za kilka dni.

Ryby

Dzisiaj Twój patron jest w kwadraturze z ciekawskim Merkurym. Informacje, które do Ciebie dotrą będą rozpalać Twoją wyobraźnię. Nie będziesz mogła znaleźć sobie miejsca, cały dzień Twoja głowa będzie pracować na najwyższych obrotach. Wieczorem spróbuj się wyciszyć poprzez kąpiel z solą.

Horoskop - co to jest?

Pojęcie "horoskopu" pochodzi z języka greckiego. Oznacza "podglądanie godziny" (gr. hora – godzina, skopein – zaglądać, podglądać, podpatrywać). Używane jest głownie w astrologii jako przepowiednia lub charakterystyka danej osoby, czy też wydarzenia, sporządzona na podstawie układu ciał niebieskich według daty, godziny i miejsca.

Dzienny horoskop w Dzień Dobry TVN przygotowuje niezawodna astrolog Merkurja.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości