znak zodiaku

  znak zodiaku

  Słońce przebywa w znaku Panny. Księżyc, rozpoczynając dzień, znajduje się w znaku Bliźniąt. O godzinie 7:25 Srebrny Glob przeniesie się do fazy zodiakalnej Raka. Na niebie utworzy się pozytywny trygon Saturna i planety karłowatej Ceres. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 1.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj większa część osób będzie radosna i pełna dobrej energii. Rozpoczynający się właśnie rok szkolny wypełni serca uczniów pozytywnymi odczuciami. Z chęcią powrócimy do pracy i nauki, a umysły młodych przedstawicieli zodiaku będą żądne wiedzy i kontaktów z rówieśnikami.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob utworzy o godzinie 12.35 kwadraturę z Marsem znajdującym się w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca będziemy spędzać na podsumowaniach i rozliczeniach, które zapragniemy wykonać szybko i bez zbędnych formalności. Niestety pośpiech jest złym doradcą, dlatego południe upłynie w nerwowej, wręcz konfliktowej atmosferze.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Szybki i kontaktowy Merkury rano, o godzinie 7.09 przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, zatem na wieczornym niebie będziemy widzieć dokładnie połowę tarczy Srebrnego Globu. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Panny i Plutonem rezydującym w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.? Dzisiaj będziemy mogli zrobić jakieś konstruktywne plany i pomyśleć o długofalowych zyskach. W szczególności dla przedstawicieli trygonu ziemi czyli Byków, Panien i Koziorożców dzisiejsza data niesie ze sobą szanse na odbudowanie finansów. Również sprawy partnerskie będą układać się po naszej myśli, a znajomości dzisiaj zawarte mogą cieszyć nawet przez wiele lat.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Lwa, a jego tarcza powoli rośnie. W nocy z niedzieli na poniedziałek, na niebie miała miejsce kwadratura Słońca i Neptuna, dlatego możemy być nieco oszołomieni i działać w sposób nieprzemyślany. Jak wygląda horoskop dzienny na poniedziałek, 14 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? Roboczy tydzień zaczniemy od pomyłek, nietrafionych ruchów, kłopotów z rurociągami, awarii sieci i roztargnienia. Niestety większa część zodiaku będzie zapominać o swoich obowiązkach.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 20.22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 13 czerwca 2021 roku? Ranek przywita Nas pozytywnym sekstylem Wenus i Urana, który sprawi, że będziemy chcieli wyjść poza sztampę, zrobić coś nietypowego, zainicjować randkę bądź spotkanie. Wieczorem księżyc w znaku Lwa jeszcze ożywi atmosferę i z pewnością nie będziemy w nastroju, aby szybko kłaść się spać.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przez całą dobę przebywa w znaku Wagi, Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem. Dzień przyniesie dużą ilość niesprawdzonych informacji. Pojawi się pokusa ulegania manipulacjom i plotkom. Oszuści mogą wyjątkowo łatwo wyprowadzić w pole swoje ofiary. Uważajmy, nie ulegajmy presji. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Osoby spod znaku Barana urodziły się między 21 marca a 19 kwietnia. Ich żywiołem jest ogień, a planetą Mars – rzymski bóg wojny. Ten znak zodiaku należy do jednego z najsilniejszych. Charakteryzuje go nieugięty charakter, którym z jednej strony może zdziałać wiele dobrego, z drugiej jednak wpakować się w niezłe tarapaty.

  Chiński znak zodiaku Pies to istny wulkan energii, który sprowadza wesołość wszędzie tam, gdzie się pojawi. W życiu zawsze stara się być uczciwy, zarówno w stosunku do siebie, jak i swojego otoczenia. Co jeszcze możemy wywnioskować na podstawie jego daty urodzenia?

  Osoby spod znaku Ryb urodziły się pomiędzy 20 lutego a 20 marca. Cechą, która w największym stopniu odzwierciedla ich charakter jest wrażliwość. Ryby posiadają bardzo dobrze rozwiniętą empatię, a ich horoskop na dziś, na jutro i kolejne dni, obfituje zwykle w wydarzenia związane z pomocą drugiemu człowiekowi. Ich altruizm niestety niejednokrotnie obraca się przeciwko nim samym.

  Małpa to chiński znak zodiaku. Osoby, które urodziły się w roku małpy posiadają niezwykły urok osobisty. Są towarzyskie, zabawne, a ponadto obdarzone magnetyczną osobowością - dosłownie każdy chce przebywać w ich otoczeniu. Trzeba jednak zachować ostrożność, gdyż osoby te potrafią być wyjątkowo przebiegłe.

  Niezwykle energiczny, niezależny, z głową pełną szalonych pomysłów – tak w skrócie prezentuje się Koń w horoskopie chińskim. Według wschodnich wierzeń, cechy człowieka stanowią odzwierciedlenie cech zwierzęcia, które symbolizuje ich znak zodiaku. Czym jeszcze charakteryzuje się chiński Koń?

  Każdy znak zodiaku wiąże się z inną osobowością. Świnia chińska wyróżnia się inteligencją, pozytywnym usposobieniem i przyciąganiem bogactwa. Jak osoby spod tego znaku funkcjonują w pracy i w rodzinie? Tego na temat Świni dowiemy się z chińskiego horoskopu. O roku Świni rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z wróżką i tarocistką Anną Kempisty.

  Znaki zodiaku od tysięcy lat stanowią przedmiot zainteresowania ludzkości. Już w czasach starożytnych wierzono, że gwiazdy potrafią przepowiadać przyszłość. Koziorożec jest znakiem osób urodzonych pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Uznawany jest za najbardziej konserwatywny w całym horoskopie. Czym wyróżnia się mężczyzna i kobieta koziorożec? Jak powstaje horoskop na dziś? Odkrywamy tajemnice zodiaku.

  Podobno każdemu znakowi zodiaku jest przypisany jakiś kamień. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy astrolog Annę Grzywaczewską-Ciuciurę, zwaną Merkurją, by powiedziała, jakie kamienie szlachetne są odpowiednie dla poszczególnych znaków zodiaku. Zaczęła od Barana...

  W internecie gruchnęła wiadomość, że - ze względu na zmiany, jakie zaszły w układzie słonecznym od czasów starożytności - NASA zaktualizowała znaki zodiaku. Zmiany miały dotyczyć dat. Podobno Agencja dodała również jeden znak zodiaku: wężownik. Czy to prawda? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN: popularyzatora nauki Karola Wójcickiego.