znak zodiaku

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale wczesnym popołudniem możemy spodziewać się jakiś sensacyjnych wieści lub plotek. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 15 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? To nie będzie spokojny piątek. Mogą gruchnąć jakieś informacje dotyczące szpiegowania lub podsłuchiwania czy też podszywania się w internecie pod inne osoby. Niestety kwadratura pomiędzy Księżycem a Uranem, która uściśli się o godzinie 15.15 przyczyni się do dalszych zakłóceń dotyczących internetu bądź chwilowego odebrania udogodnień opartych na elektronice.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Strzelca i przygotowuje się do pełni, a jego tarcza nabiera coraz większych rozmiarów. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 11 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień nie będzie ani leniwy, ani senny, ale zagoni Nas do wykonywania różnego rodzaju pracy i zadań. Nawet urlopowicze poczują, że nie mogą spokojnie wylegiwać się na leżaku, ale trzeba coś robić i pokusić się o wypoczynek w ruchu. Wieczorem Srebrny Glob utworzy opozycję z Wenus, dzięki czemu poniedziałkowy wieczór będzie dla wielu znaków zodiaku wyjątkowo udany i spełni ich sercowe pragnienia. Na wspaniałą, uczuciową atmosferę mogą liczyć w szczególności Bliźnięta, Wagi i Strzelce.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 10 lipca 2022 roku? dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale po godzinie 10.34 przeniesie się do ognistego znaku Strzelca. Dzisiaj na niebie utworzy się pełen dobrej energii i ciekawych potencjałów sesktyl pomiędzy Słońcem a Uranem. Możemy wpadać na rozwiązania, których wcześniej nie dostrzegaliśmy, a które były w zasięgu ręki. Niedziela upłynie Nam w głównej mierze poza domem, gdzie będziemy bardziej aktywni fizycznie niż zazwyczaj. Od południa zaczniemy czuć pozytywne wibracje oraz chęć, aby podzielić się dobrym nastrojem z innymi.

  Poznaj horoskop dzienny na sobotę 2 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, a Księżyc przez cały dzień w znaku Lwa. Przed nami sobota pełna wojowniczych zapędów i dość ciężkich emocji.

  Jaki jest horoskop na piątek, 20 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 14:52 Srebrny Glob przechodzi do znaku Wodnika. Dzisiaj nad ranem Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, który ułatwi porozumiewanie się i komunikowanie swoich potrzeb.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 9 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Pierwszej Kwadry naszego naturalnego satelity. Układ na niebie zachęca Nas do spędzania czasu z bliższą i dalszą rodziną oraz do aktywności przy garnkach i rondlach.

  Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca, ale już o godzinie 1.55 przejdzie do znaku Wodnika. Srebrny Glob, który znajdzie się w powietrznym znaku będzie otwierać Nam pole do dyskusji ze znajomymi i ożywionego dzielenia się poglądami na wiele różnych, ciekawych tematów. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 27 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 21 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Poznaj horoskop, który przygotowała astrolog Merkurja.

  Sprawdź horoskop miesięczny na grudzień 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała astrolog Merkurja.

  Prezenty świąteczne i znaki zodiaku. Te dwie na pozór całkowicie różne sprawy można połączyć. Jaki jest efekt? Astrolog Merkurja, Anna Grzywczewska-Ciuciura wyjaśnia, jaki podarunek wybrać, by idealnie trafić w gusta i cieszyć się z magii świąt. 

  Dlaczego przywiązujemy wagę do znaków zodiaku?

  Sprawdziliśmy, jak opisuje go astrologia.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 9 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj ktoś pójdzie nam na rękę, ktoś się uśmiechnie. Staniemy się bardziej życzliwi i z entuzjazmem podejdziemy do współpracowników. Będziemy wyrozumiali dla błędów innych osób.

  Słońce przebywa w znaku Panny. Księżyc, rozpoczynając dzień, znajduje się w znaku Bliźniąt. O godzinie 7:25 Srebrny Glob przeniesie się do fazy zodiakalnej Raka. Na niebie utworzy się pozytywny trygon Saturna i planety karłowatej Ceres. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 1.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj większa część osób będzie radosna i pełna dobrej energii. Rozpoczynający się właśnie rok szkolny wypełni serca uczniów pozytywnymi odczuciami. Z chęcią powrócimy do pracy i nauki, a umysły młodych przedstawicieli zodiaku będą żądne wiedzy i kontaktów z rówieśnikami.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob utworzy o godzinie 12.35 kwadraturę z Marsem znajdującym się w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca będziemy spędzać na podsumowaniach i rozliczeniach, które zapragniemy wykonać szybko i bez zbędnych formalności. Niestety pośpiech jest złym doradcą, dlatego południe upłynie w nerwowej, wręcz konfliktowej atmosferze.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Szybki i kontaktowy Merkury rano, o godzinie 7.09 przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, zatem na wieczornym niebie będziemy widzieć dokładnie połowę tarczy Srebrnego Globu. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Panny i Plutonem rezydującym w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.? Dzisiaj będziemy mogli zrobić jakieś konstruktywne plany i pomyśleć o długofalowych zyskach. W szczególności dla przedstawicieli trygonu ziemi czyli Byków, Panien i Koziorożców dzisiejsza data niesie ze sobą szanse na odbudowanie finansów. Również sprawy partnerskie będą układać się po naszej myśli, a znajomości dzisiaj zawarte mogą cieszyć nawet przez wiele lat.

  Rak to czwarty w kolejności znak zodiaku, który podporządkowany jest żywiołowi wody. Osoby spod tego znaku są wrażliwe, szybko się przywiązują i nie cierpią samotności. Co jeszcze warto wiedzieć o tym znaku zodiaku? Jaka jest kobieta Rak, a jaki mężczyzna Rak?

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Lwa, a jego tarcza powoli rośnie. W nocy z niedzieli na poniedziałek, na niebie miała miejsce kwadratura Słońca i Neptuna, dlatego możemy być nieco oszołomieni i działać w sposób nieprzemyślany. Jak wygląda horoskop dzienny na poniedziałek, 14 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? Roboczy tydzień zaczniemy od pomyłek, nietrafionych ruchów, kłopotów z rurociągami, awarii sieci i roztargnienia. Niestety większa część zodiaku będzie zapominać o swoich obowiązkach.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 20.22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 13 czerwca 2021 roku? Ranek przywita Nas pozytywnym sekstylem Wenus i Urana, który sprawi, że będziemy chcieli wyjść poza sztampę, zrobić coś nietypowego, zainicjować randkę bądź spotkanie. Wieczorem księżyc w znaku Lwa jeszcze ożywi atmosferę i z pewnością nie będziemy w nastroju, aby szybko kłaść się spać.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przez całą dobę przebywa w znaku Wagi, Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem. Dzień przyniesie dużą ilość niesprawdzonych informacji. Pojawi się pokusa ulegania manipulacjom i plotkom. Oszuści mogą wyjątkowo łatwo wyprowadzić w pole swoje ofiary. Uważajmy, nie ulegajmy presji. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Osoby spod znaku Barana urodziły się między 21 marca a 19 kwietnia. Ich żywiołem jest ogień, a planetą Mars – rzymski bóg wojny. Ten znak zodiaku należy do jednego z najsilniejszych. Charakteryzuje go nieugięty charakter, którym z jednej strony może zdziałać wiele dobrego, z drugiej jednak wpakować się w niezłe tarapaty.

  Chiński znak zodiaku Pies to istny wulkan energii, który sprowadza wesołość wszędzie tam, gdzie się pojawi. W życiu zawsze stara się być uczciwy, zarówno w stosunku do siebie, jak i swojego otoczenia. Co jeszcze możemy wywnioskować na podstawie jego daty urodzenia?

  Osoby spod znaku Ryb urodziły się pomiędzy 20 lutego a 20 marca. Cechą, która w największym stopniu odzwierciedla ich charakter jest wrażliwość. Ryby posiadają bardzo dobrze rozwiniętą empatię, a ich horoskop na dziś, na jutro i kolejne dni, obfituje zwykle w wydarzenia związane z pomocą drugiemu człowiekowi. Ich altruizm niestety niejednokrotnie obraca się przeciwko nim samym.

  Ryby należą do znaków wodnych. Żywioł wody ma ogromny wpływ na ich charakter i zachowanie. Czym cechują się ludzie spod tego znaku? Jakie zalety i wady ma znak zodiaku Ryby?

  Małpa to chiński znak zodiaku. Osoby, które urodziły się w roku małpy posiadają niezwykły urok osobisty. Są towarzyskie, zabawne, a ponadto obdarzone magnetyczną osobowością - dosłownie każdy chce przebywać w ich otoczeniu. Trzeba jednak zachować ostrożność, gdyż osoby te potrafią być wyjątkowo przebiegłe.

  Niezwykle energiczny, niezależny, z głową pełną szalonych pomysłów – tak w skrócie prezentuje się Koń w horoskopie chińskim. Według wschodnich wierzeń, cechy człowieka stanowią odzwierciedlenie cech zwierzęcia, które symbolizuje ich znak zodiaku. Czym jeszcze charakteryzuje się chiński Koń?