Horoskop

Dyniowy Księżyc, czyli pełnia obfitości i namiętności. Zbliża się okazja, aby szybko przyciągnąć bogactwo

Horoskop

Aktualizacja:

Zbliża się pełnia Księżyca w znaku Byka, czyli znaku wyjątkowo mocno związanym ze sferą materii, pieniędzy i sukcesu finansowego. Dzięki kilku prostym trikom możemy obłaskawić żyzną i płodną energię znaku Byka i wprowadzić do swojego życia energię materialnego sukcesu. Jaki jest horoskop na najbliższe dni?

Najbliższa pełnia Księżyca będzie tym mocniejsza, że jest to drugi Księżyc w październiku. Pierwsza pełnia wypadła na początku miesiąca (1.10). Przed nami doskonały czas na szybkie i wyjątkowo proste działania, które mogą przyciągnąć dobrobyt i sukcesy materialne .

Niebieski Księżyc na niebie. Kiedy wypada pełnia?

W tym roku Dyniowa Pełnia Księżyca, czyli Pełnia w znaku Byka wypada akurat 31.10 czyli w dniu, w którym dynie są szczególnie obecne w wystroju wnętrz oraz dekoracji posesji.

Warto wykorzystać ich dorodne okazy, aby ożywić i aktywizować wnętrze.

Dla osób mieszkających w apartamentach lub kawalerkach dobrze wstawić dynię w najdalszą przestrzeń usytuowaną w lewym rogu mieszkania patrząc od wejścia, jest to tak zwany róg bogactwa według feng shui. W ten sposób zachęcimy dobrą chi (energię życiową według chińskiej sztuki feng shui), do tego, aby przyniosła nam bogactwo i sukcesy. Osoby posiadające swoje posesje, domy, warto aby ustawiały dynie już przy wejściu.

Pełnia uściśli się o godzinie 15.48 w sobotę 31.10. Do tego czasu powinniśmy już udekorować dom dyniami, pomarańczowymi i złotymi świecami oraz lampionami.

Dynie w domu

  • Dwie dynie ułożone w sypialni, na parapecie, szafce nocnej czy ostatecznie na łóżku wpłyną na ożywienie atmosfery w partnerstwie i podniosą temperaturę związku.
  • Dynia ustawiona na kuchennym stole pomoże w wprowadzeniu radości, optymizmu i zadowolenia w życiu codziennym dla wszystkich domowników.
  • Zielona dynia na biurku przysporzy szybkich sukcesów finansowych płynących z pracy.
  • Dwie dynie ustawione po lewej i prawej stronie wejścia będą jak zaproszenie wysłane do Fortuny, aby odwiedziła nasz dom.

Dekoracje z dyni na Halloween 2020

Dynie mogą występować w różnych kształtach i kolorach. Najwięcej optymizmu niosą ze sobą te w odcieniu złocistym i pomarańczowym. Są symbolem obfitości, płodności, spełnienia i mocy kreacji. Siła ognia zaklęta w jej kolorze i kształcie, najlepiej sprawdzi się w przywoływaniu sukcesów materialnych. Jednak magia tego warzywa pomaga również w odblokowaniu drugiej czakry i przywoływaniu fizycznej namiętności do życia partnerskiego .

Kolor pomarańczowy związany jest również z seksualnością, płodnością i pracą czakry sacrum (umiejscowiona mniej więcej dwa palce pod pępkiem).

Dynia to nie tylko magia, ale również wymierne, naukowo sprawdzone, korzyści zdrowotne. Bogactwo beta-karotenu, witamin i minerałów zawartych w pomarańczowym wnętrzu dyni, oraz rewelacyjne walory smakowe, powinny przekonać każdego sceptyka.

Olej z pestek dyni jest wykorzystywany w prewencji męskich chorób układu moczowego i prostaty, a jego właściwości dla zdrowych panów są również godne polecenia jeżeli chodzi o wzmocnienie aktywności drugiej czakry.

Księżyc i Słońce ustawione w opozycji Byk - Skorpion

W trakcie najbliższej Pełni Księżyc będzie przebywać w ósmym stopniu znaku Byka, a Słońce w ósmym stopniu znaku Skorpiona. Generalnie oś Byk - Skorpion jest związana z napięciem i potencjałem na linii finanse-seksualność, dlatego rytuał dyniowy może działać dwoiście, wypełniając pozytywną energią obie te dziedziny Naszego życia. Energia ósemki (numerologicznie przypisanej sukcesom materialnym i zmysłowości) będzie jeszcze wzmacniać działanie Dyniowej Pełni.

Horoskop na najbliższe dni - pełnia Księżyca w październiku - co oznacza?

Co i komu da najbliższy Księżyc? Bardzo pozytywny i zaskakujący wpływ Pełni w znaku Byka odczują oczywiście przedstawiciele tego znaku czyli Byki, szczególnie jeśli urodzeni są pod koniec kwietnia lub na początku maja. Wam Fortuna da szczególne przywileje.

Na niespodzianki oraz ekstremalne emocje powinny nastawić się obchodzące teraz urodziny Skorpiony.Los zadziwi również Wodniki, których patron - Uran bierze aktywny udział w uściślającej się Pełni, dlatego możecie być w samym centrum rewolucji. Pełnia w Byku przysporzy za to rozterek Wagom i przybędzie im sporo sercowych dylematów. Odezwą się partnerzy z przeszłości.

Natomiast okazje do zmiany pracy lub awansu i szczęście do finansów pojawią się dla zodiakalnych Panienek i Koziorożców. Niestety Dyniowy Księżyc zagra na nosie Lwom i Strzelcom. Wam nie będzie się układać nic zgodnie z założonym planem. Uważać na słowa i zachowanie muszą Bliźnięta i Barany, które staną się wyjątkowo pobudzone i kłótliwe. Wraz z zaokrąglającym się Księżycem doskonale zrealizują się plany Raków, które mogą liczyć na doskonałe dni. Podobnie urodzeni w znaku Ryb - teraz otrzymają swoje szanse od Losu na zmianę swojej pozycji w pracy i partnerstwie.

Halloween 2020 - moc dyni

Zupa dyniowa z rytuałem

Wierzyć, nie wierzyć, ale zupa dyniowa to same korzyści, a przy okazji można sprawdzić jej zadziwiające właściwości przyciągające dobrobyt i obfitość.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja o rytuale dyniowym

Przepis na rytuał dyniowy

Potrzebne: dynia, wazon, kwiaty koloru pomarańczowego, czerwonego lub żółtego, rysik (igła, ołówek, szpilka) do pisania, składniki na zupę dyniową (przepis dowolny wedle uznania), paczka łuskanych, suszonych nasion dyni. olej tłoczony z pestek dyni, najlepszy tłoczony na zimno, pomarańczowa świeca

Rytuał połączony z dekorowaniem domu można zaczynać już kilka dni wcześniej, a zupę najlpiej gotować w sam dzień Pełni Księżyca.

Weź dynię (najlepiej ze swojego ogrodu, sadzoną w Nów Księżyca w znaku Byka - jeśli jej nie posiadasz zakup sobie taką, jaka Ci się spodoba).

Posprzątaj główny stół w domu, postaw na nim wazon ze świeżą wodą i kwiatami, weź w dłonie pomarańczową świecę, napisz na niej swoje imię, datę urodzenia oraz słowa: bogactwo, obfitość, kreatywność, weź w dłonie kilka kropli oleju z nasion dyni i namaść świecę od góry do dołu, pomyśl o tym, że na Twój dom i portfel spływa bogactwo i fortuna. Zapal świecę, niech pali się, aż do samoczynnego zgaśnięcia.

Teraz weź w dłonie dynię, wokół niej napisz imiona i daty urodzenia bliskich Ci osób, domowników, tych, którym dobrze życzysz i są dla Ciebie drodzy. Jeżeli znasz ich daty urodzenia zamieść je również. Koniecznie napisz jak najwięcej słów opisujących dobrobyt: bogactwo, fortuna, powodzenie, pieniądze, szczęście od losu, obfitość.

Połóż dynię na stole obok kwiatów i świecy. Wskazane jest, aby domownicy zwracali na nią uwagę, brali w ręce, podziwiali, głaskali, zachwycali się nią.

Po kilku godzinach, lub na drugi dzień (rytuał można zacząć już dzisiaj), przekrój dynię i wyjmij z niej trzy razy po 8 pestek. Osusz je i wyczyść. 8 schowasz do swojego portfela, 8 rozdasz bliskim, rodzinie, ukochanym którym dobrze życzysz, 8 najdorodniejszych schowasz na drugi rok na Nów Księżyca w znaku Byka (dobrze je schować do lodówki w ręczniczku papierowym lub chusteczce).

Ugotuj zupę z dyni. Zaproś bliskich do wspólnego obiadowania. Koniecznie na stole powinna się znaleźć pomarańczowa świeca (jeśli już się spaliła, zapal kolejną), po wlaniu zupy na talerz polej ją olejem z dyni tworząc "ósemkę". Posyp zupę (na każdym talerzu) ośmioma nasionami suszonych pestek dyni. Do każdej osoby, której podajesz talerz z zupą mów: "niech Ci się wiedzie, niech Ci się bogaci na zdrowie".

Jeżeli jesz zupę sam, oczywiście głośno życz sobie szczęścia i obfitości. W trakcie jedzenia myśl i mów o przyjemnych rzeczach. Po skończeniu zupy rozdaj biesiadnikom pestki, a swoje włóż do portfela ze słowami: "niech mi się bogaci, niech sprzyja mi Fortuna, niech mnie kocha dobrobyt".

Dodatkowo można wzmocnić pozytywny wydźwięk tego rytuały kiedy na stole, na którym jemy położymy pokaźny banknot.

Resztki po świecy/świecach dobrze jest zakopać w miejscu którym rosła dynia, tym którzy kupili dynię radzę resztki zakopać na działce, ostatecznie na jakimś polu uprawnym,

Życzę smacznego i wszelkiej obfitości!

Astrolog Merkurja

Zobacz też:

Horoskop szkolny na rok 2020/2021. Co czeka młodociane znaki zodiaku?

Na co swędzi lewa ręka – zabobon czy objaw choroby?

Potencjał dziecka zapisany w horoskopie. Jaka przyszłość czeka Twoje dziecko?

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości