Dzienny

Horoskop na czwartek. Unikajmy wchodzenia w utarczki

Dzienny

Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 25 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy ciałami niebieskimi.

Jeśli będziemy unikać czepiania się szczegółów i wchodzenia w utarczki za każdą drobnostkę, to możemy spędzić całkiem miły i udany dzień. Wieczorem pomyślimy o czymś, co może być bardzo rozwojowe na przyszłość oraz stworzyć sobie podwaliny pod jakieś nowe formy edukacji bądź doskonalenia zawodowego. Warto przewertować internet w poszukiwaniu nowych szkoleń czy kursów.

Horoskop dzienny na środę, 24 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień pomoże ci w mnożeniu pomysłów na zarabianie pieniędzy. Będziesz mógł rozwinąć swoje potencjały i wykorzystać pomoc twoich znajomych, również w innych czynnościach, takich jak przewożenie pewnych gabarytów, czy wsparcie w naprawie jakiejś awarii.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj otrzymasz oparcie, którego oczekujesz od ukochanej osoby. Masz możliwość poskarżyć się na zachowanie kogoś, kto jest do ciebie nieprzyjaźnie nastawiony. Zostaniesz zrozumiany i pocieszony. Samotne Byki powinny się uważnie rozglądać wokół siebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Układ na niebie przyniesie ci wzrost napięcia. Merkury szykuje się do zmiany znaku zodiaku z Panny na Wagę, więc czujesz przez skórę, że jesteś u progu większej zmiany. To może cię niepokoić, ale nic złego nie powinno się wydarzyć. Po prostu skup się na swojej pracy i nie rozmyślaj zbyt wiele.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Zacznie ci się lepiej wieść, jeśli chodzi o twoje zawodowe poczynania. Możesz coś wreszcie dokończyć. Ktoś się wywiąże z obietnicy lub usługi, którą zamawiałeś już dawno. W pracy reorganizacja, z której będziesz zadowolony.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj twoje emocje mogą być trochę rozchwiane. Ktoś zaproponuje ci jakieś dziwaczne rozwiązanie, a ty możesz odebrać to jako pretekst do kłótni. Będziesz za bardzo skupiony na własnych uczuciach i doznaniach, a to, co sobie myślą inni nie za bardzo będzie cię obchodzić.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Niestety możesz być roztargniona i działać w sposób nieplanowany, Twój tok myślenia będzie zaburzony. Jest to spowodowane ostatnim dniem pobytu Merkurego w twoim znaku i w związku z tym kończeniem wielu spraw w pośpiechu. Dzisiaj będziesz mieć mało swobody.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Będziesz czuć się w obowiązku kogoś o czymś poinformować i wiesz, że ta rozmowa nie będzie należeć do przyjemnych. Z pewnością twój rozmówca może czuć się po tych nowinach niekomfortowo i dlatego obawiasz się reakcji, ale trudno. Zmierzysz się z tym i później zajmiesz myśli weselszymi klimatami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Malejący Księżyc przebywający w znaku Lwa spowoduje, że poczujesz się jakiś bezsilny i smutny. Coś może nie wyjść tak, jak sobie to zakładałeś i dlatego twoje ego jest lekko draśnięte. Nie martw się, to przecież nie jest porażka na skalę światową tylko drobne potknięcie. Zdarza się najlepszym.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj z radością będziesz się pozbywał tego, co zagraca ci przestrzeń życiową i nie mówimy tutaj tylko o przedmiotach materialnych. Poczujesz się na siłach, aby zmierzyć się z jakimiś blokadami i trudnymi emocjami. Odrzucisz od siebie jakieś lęki i wątpliwości, gładko i bezboleśnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Zyskasz nad kimś niespodziewaną przewagę. Zagmatwana sprawa zacznie wyglądać dużo korzystniej, ale nie spiesz się z ostateczną oceną sytuacji. Wszystkie niezbędne dane będziesz mieć dopiero po Nowiu Księżyca w znaku Panny (27.08), zatem obserwuj i wyciągaj wnioski. W partnerstwie miły gest.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc maleje w opozycyjnym znaku Lwa i dąży do nowiu. Możesz czuć, że brakuje ci energii życiowej, że nic ci się nie chce i wszystko jest takie szare. Spokojnie, wytrzymaj. Ten chwilowy kryzys i mały spadek formy przekuj na swoją korzyść. Weź wolne i łap się za książki.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Srebrny Glob stoi w niekorzystnym położeniu wobec twojego znaku, zatem będziesz co najmniej trudna dla swojego otoczenia. Możesz okazywać swoje niezadowolenie i brak radości wynikający z tego, że wydarzenia potoczyły się trochę inaczej, niż zakładałaś. Dzisiaj każdy może zebrać od ciebie burę za nic. Trochę luzu.

Ostatnia kwadra Księżyca - kamienie i kryształy na ten czas

Ostatnia, trzecia kwadra księżyca to czas przeciążenia. Wszyscy jesteśmy już zmęczeni, przez co warto stawiać na rytuały, które nas zrelaksują, a jednocześnie naładują energią. W związku z tym pomocne mogą być również kamienie i kryształy, które w tym czasie warto nosić jako talizmany. Na ostatnią kwadrę księżyca sprawdzą się: howlit na jasność umysłu i spokój, cytryn na dobry sen, malachit na depresję i bezsenność, lapis lazuli na witalność i dobre samopoczucie.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Evgeny Gromov/Getty Images

Pozostałe wiadomości