Gwiazdy

Syn Michała Wiśniewskiego zadebiutował na rynku muzycznym! Oto pierwsza piosenka Xaviera

Gwiazdy

Aktualizacja:
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w przeciągu swojej kariery nagrał kilkanaście płyt i zdobył wiele prestiżowych nagród. Nic dziwnego, że teraz w ślady wokalisty chcą iść jego dzieci. Syn muzyka, Xavier Wiśniewski, wydał właśnie swój pierwszy numer. Jak wypadł?

Pierwsza piosenka Xaviera Wiśniewskiego

Xavier Wiśniewski w czerwcu tego roku obchodził swoje 18 urodziny i jak widać, wkraczając w dorosłość, postanowił rozpocząć karierę muzyczną. Syn Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Mandrykiewicz 27 listopada opublikował swój debiutancki numer. Posługując się pseudonimem "Wisniv" udowodnił, że potrafi rapować.

18-latek sam napisał tekst do piosenki "Prąd". Wyjawił w nim, że dorastanie u boku popularnych rodziców nie jest łatwe.

- Musiałem przejść dziwną drogę tutaj w swoim życiu, w którym stałem na krawędzi nie myśląc o swoim życiu. W myślach tamtych chciałem uciec tak bardzo do Ciebie. Dzisiaj jednak jestem pewien. Odtrąciłem dawno fałszywych ludzi, którzy mieli być tu, lecz nie ma ich tu dziś. W głowie płynął tylko prąd, weź go zakręć. On odpłynął dawno stąd – w końcu zasnę - brzmi fragment utworu Xaviera Wiśniewskiego.

Jak podoba Wam się utwór Wisniv?

Michał Wiśniewski o utworze Xaviera

Choć w jednym z wywiadów Michał Wiśniewski wyznał, że nie będzie ułatwiał dzieciom wejścia do świata show-biznesu, dodał, że nie będzie im też tego utrudniał. Teraz wydaje się, że jest niezwykle dumny ze swojego pierworodnego. W mediach społecznościowych opublikował bowiem kilka zdjęć Xaviera i pogratulował mu debiutu.

"Iść własną drogą - to staram się wpajać wszystkim dzieciakom. Po Etiennette i Vivienne czas na Xaviera. Podobnie jak Etiennette nie pozwolił sobie na żadną ingerencję, słuchał i wykorzystał z tego co mówiłem tylko to, co uznał za stosowne. No to gratki synu i powodzenia w wędrówce pod 'Prąd'! Wredna ta branża, ale jak będziesz to robił dla siebie - przetrwasz" - napisał na Instagramie Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o swoich dzieciach: "Oby nie wpadły w show-biznes. Ja im nie będę w tym pomagał". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości