Gwiazdy

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza miał wypadek. "Potworny ból"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz

Vincent Ibisz nie tak wyobrażał sobie tegoroczne wakacje. 16-latek uległ wypadkowi, o czym w sieci poinformowała jego mama, Anna Nowak-Ibisz. Wszystko przez źle porozstawiane po mieście hulajnogi. Prezenterka wystosowała apel, w którym prosi młodych ludzi o zachowanie bezpieczeństwa.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz - związek

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz poznali się, kiedy byli nastolatkami. - Mieliśmy wtedy po 16 lat. To było w Teatrze Ochoty, w "ognisku" Teatru Ochoty, które prowadzili Machulscy. Pamiętam do dzisiaj, jak on przyszedł, stanął na schodach, ja spojrzałam... i koniec. Matka Boska i skrzypce. "To jest ten!" – opowiadała Nowak-Ibisz w programie "W roli głównej". Później drogi tych dwojga krzyżowały się jeszcze kilka razy aż w końcu w 2005 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest syn Vincent, który przyszedł na świat w 2006 r. Małżeństwo prezentera i prowadzącej program "Pani Gadżet" nie przetrwało jednak próby czasu. Natomiast pozostają oni w dobrych relacjach.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Przypomnijmy, że ostatnio Krzysztof Ibisz po raz trzeci wziął ślub. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, była uczestniczka programu "Top Model" i lekarka.

Vincent Ibisz - syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza miał wypadek

Anna Nowak-Ibisz w emocjach opublikowała post ku przestrodze innych. Wszystko po tym, gdy syn jej i Krzysztofa Ibisza, Vincent, trafił na SOR. Niefortunny wypadek zdarzył się przez hulajnogę.

- Mam prośbę, nie zostawiajcie porzuconych hulajnóg w poprzek dróg i chodników, to tak niewiele kosztuje, żeby odstawić je w bezpieczne miejsce na pobocze! Wasi kumple mają potem wakacje do bani, połamane ręce, nogi, szczęki... Pomyślcie o tym, proszę - zaczęła prezenterka telewizyjna.

- Dzień zaczął się super a potem młody zaliczył upadek, potworny ból w łokciu, karetka i SOR... Czekamy na wyniki, ale dobrze to nie wygląda. Trzymajcie kciuki i odstawiajcie hulajnogi na bok - dla nas na razie jest koniec jazdy, boksowania, siłowni, ćwiczeń, na dodatek to prawa ręka. Także taki mam apel! (...) - dodała.

Po wizycie na pogotowiu Anna Nowak Ibisz uzupełniła wpis, dodając informację o ostatecznej diagnozie: "syn ma złamaną rękę w okolicach łokcia. Na szczęście operacja nie jest potrzebna".

- Niestety żyjemy w takich czasach, że ludzie zapominają, że nie są sami na świecie - napisał jeden z internautów. - Zgadzam się, mój tata kiedyś potknął się będąc z moim siostrzeńcem na spacerze - i szczęście w nieszczęściu - nie uderzył głową... Ludzie porzucają hulajnogi gdzie popadnie, nie zważając na konsekwencje - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MW Media, Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości