Gwiazdy

Edyta Herbuś w wodzie czeka na wyjątkowy rytuał. "Będę świętować pełnię księżyca"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś podzieliła się z fanami planami na nadchodzący wieczór. Gwiazda ewidentnie spragniona jest kontaktu z naturą, o czym świadczy jej obszerny wpis. Pierwsza letnia pełnia księżyca okazała się idealną okazją, by "czerpać energię z żywiołów". Sesja zdjęciowa aktorki w wyjątkowych okolicznościach przyrody zachwyciła internautów.

Edyta Herbuś czeka na pełnię księżyca

Aktorka kilkanaście lat temu zasłynęła w jednym z tanecznych show. Później nie brakowało jej w filmach, serialach czy teledyskach. Dzisiaj Edyta Herbuś aktywna jest także w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 200 tys. osób.

Przed taką publiką aktorka pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami z jeziora. Wszystko to z okazji pełni księżyca, której niecierpliwie wyczekuje Edyta.

- Będę świętować dzisiejszą pełnię księżyca w wyjątkowych warunkach. W naturze, rytualnie, z bliskimi kobietami... Czerpiąc energię z żywiołów, jednoczyć się na poziomie serca... Warto wypowiedzieć życzenie/pragnienie dotyczące konkretnego aspektu naszego życia lub nas samych, którym chcemy się lepiej zaopiekować... Warto dziś czerpać z tej wyjątkowej energii - napisała gwiazda.

Pełnia Truskawkowego Księżyca - kiedy wypada?

W czwartek 24 czerwca na niebie pojawi się pełnia Truskawkowego Księżyca. To nieliczna z tegorocznych tzw. superpełni, kiedy Srebrny Glob jest większy i jaśniejszy niż zazwyczaj.

Amerykańska agencja kosmiczna NASA poinformowała, że Księżyc będzie w pełni, zanim pojawi się nad horyzontem. Kulminacyjny punkt tego niezwykłego zjawiska nadejdzie około godz. 20:40 czasu polskiego.

Czerwcowa pełnia Księżyca określana jest często jako Truskawkowy Księżyc, ponieważ przypada w szczycie sezonu zbioru truskawek. Edyta Herbuś jest już gotowa na to widowisko. Zresztą spójrzcie sami:

Zobacz też:

Zobacz wideo: Trzech chińskich tajkonautów na orbicie. Pierwszy lot załogowy od 5 lat

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości