Gwiazdy

Tej jesieni płeć piękna przejmuje kontrolę. Nowy serial "Królewsko Kobiet" już niebawem na antenie TVN

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jesienna ramówka TVN startuje już niebawem. We wrześniu widzowie będą mogli ponowie zobaczyć swoje ulubione programy, a także nowe seriale. Wśród nowości pojawi się także "Królestwo kobiet" - komedia, w której to płeć piękna przejmuje kontrolę. Zaintrygowani? Zobaczcie, co o projekcie mówią sami aktorzy i aktorki.

Królewsko Kobiet – nowy serial na antenie TVN

Miłość, przyjaźń, zdrada, zbrodnia i pieniądze - to wszystko odkryjecie już niedługo w nowym serialu "Królestwo Kobiet". Nadchodząca produkcja to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Cztery zupełnie różne kobiety łączy przewrotny los - w jednym sytuacji znajdą się więc była i obecna żona, kochanka, ale i tajemnicza kobieta.

Zupełnie różne, a połączy je "mężczyzna ich życia", a właściwie jego śmierć. W spadku, zamiast majątku, otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania

- czytamy na stronie serialu.

Aktorzy o nowym serialu

W komedii oprócz świetnej fabuły nie zabraknie znakomitych aktorów i aktorek. W serialu pojawi się doborowa obsada: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Jak aktorzy wspominają współpracę na planie? Krystyna Janda żartobliwie przyznała, że nigdy więcej nie chce pracować z samymi kobietami. Według niej, cztery aktorki na jednym planie to zdecydowanie za dużo. Czego widzowie mogą spodziewać się po nowej produkcji? Przede wszystkim nie dajcie się zwieść pozorom. Mimo że bohaterki łączy miłość do jednego mężczyzny, panie zapałają do siebie sympatią. Zresztą niekiedy cel okazuje się być wyższy niż wzajmne niesnaski.

Siła jest zdecydowanie kobietą. Wydaje mi się, że przyciągają nas do siebie nasze skrajności i to, jak jesteśmy od siebie różne. Na początku nas to drażni, ale później dowiadujemy się, że nam samym tych cech brakuje

- powiedziała Gabriela Muskała.

Serial pełen intryg, tajemnic i zabawnych sytuacji będzieci mogli oglądać już od 18 października na antenie TVN.

Jak wyglądała praca na planie nowego serialu? Zobaczcie wideo:

"Królestwo Kobiet" jest autorskim projektem stacji TVN. Reżyserem jest Maciej Bochniak, autorem zdjęć Paweł Flis. Zespół scenarzystów pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz tworzą: Hanna Węsierska, Dana Łukasińska, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Wojciech Saramonowicz, za scenografię odpowiada Marcelina Początek-Kunikowska, za kostiumy Magdalena Sekrecka i Małgorzata Skorupa, zaś za charakteryzację Jolanta Madejska-Witek. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan, a producentem Tomasz Blachnicki.

Zobacz także:

Katarzyna Grochola skończyła pisać nową książkę. Jak jej twórczość odmienia życie czytelniczek?

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Nowa płyta "Jarmark" tydzień przed premierą dostępna jest w sieci

Anna Puślecka wreszcie ma powody do radości. "Jest refundacja"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości