Gwiazdy

Sylwia Bomba przekonuje, że wakacje bez dziecka to nie grzech. "Moja córka nie została przeze mnie porzucona"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą trzyletniej Antosi. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" poświęca dziecku każdą wolną chwilę, perfekcyjnie łącząc karierę zawodową z obowiązkami macierzyńskimi. W pierwszym tygodniu nowego roku młoda mama po raz pierwszy zdecydowała się wyjechać na wakacje bez swojej pociechy. Gdy jeden z fanów ostro skrytykował tę decyzję, z właściwą sobie śmiałością odparła absurdalne zarzuty.

Sylwia Bomba wyjechała na wakacje

Sylwia Bomba postanowiła odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i wybrała się na egzotyczne wakacje. Kilkudniowy wyjazd z grupą przyjaciół miał zapewnić jej odrobinę wytchnienia, ale niósł za sobą także nie lada wyzwanie. Młoda mama po raz pierwszy zdecydowała się wyjechać za granicę bez swojej córeczki. Okazało się, że nie każdy potrafi dostrzec zalety takiej decyzji.

- Pierwszy raz odkąd urodziła się Antosia, czyli od 3 lat, wyjechałam sama (z paczką znajomych) na urlop. Wczoraj dostałam wiadomość, że porzuciłam swoją córkę dla lansu. Oświadczam: moja córka nie została przeze mnie porzucona - napisała gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" na swoim instagramowym profilu. Stanowczo podkreśliła też, że rozłąka z dzieckiem daje jej się we znaki, lecz mimo to stara się jak najlepiej wykorzystywać wakacyjny czas.

- Spędzam tu kilka dni, odpoczywając i tęskniąc okrutnie. Przepraszam najmocniej, że się dobrze bawię tych, którym to przeszkadza - podsumowała Sylwia Bomba.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze

Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze Źródło: Dzień Dobry TVN

Fani stają w obronie młodej mamy

Szczery post natychmiast zwrócił uwagę internautów. Nic w tym dziwnego - Sylwia Bomba nieraz udowodniła, że doskonale sprawdza się w roli mamy, a szczęście małej Antoniny jest dla niej najważniejsze. Niewybredny komentarz skierowany pod adresem 35-latki wywołał w pełni uzasadnione oburzenie fanów.

"Sama jestem matką i chętnie bym się chociażby na jeden dzień od moich urwisów wyrwała. Baw się dobrze i miej w nosie zbędne komentarze. Niestety, taki nasz naród, że wszystkiego się innym zazdrości, a za niepowodzenia życiowe obwinia się wszystkich dookoła", "Baw się dobrze i nie czytaj tych głupot, a tym bardziej się nimi nie przejmuj", "Jesteś wspaniałą i cudowną mamą", "Matka też człowiek, korzystaj z każdej chwili, a Antosia na pewno też się bawi wyśmienicie", "Baw się wspaniale, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości