Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Które pary doczekały się potomka?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Za nami już sześć edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dla niektórych uczestników program okazał się jedynie eksperymentem, a inni odnaleźli prawdziwą miłość. Które pary zdecydowały się założyć rodzinę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to nie tylko przygoda, ale i szansa na znaleźne prawdziwej miłości. W programie pary poznają się dopiero podczas składania przysięgi małżeńskiej, a o doborze przyszłych nowożeńców decyduje grono ekspertów, w tym także psychologów.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Za nami już sześć edycji programu. Czas pokazał, że niektóre pary postanowiły dalej wieść wspólne życie. Część z nich zdobyła się nawet na kolejny krok i spełniła swoje marzenie o założeniu rodziny.

Zobacz wideo: Najbardziej kontrowersyjna para "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”Źródło: Dzień Dobry TVN
Katarzyna Zięciak i Paweł Olejnik wzięli udział w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego ostatecznie podjęli decyzję o rozwodzie?

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy doczekali się dzieci

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak udowadniają, że w programie można odnaleźć "drugą połówkę", z którą chce się spędzić resztę życia. Mimo że początki ich znajomości nie były proste, a życie w związku na odległość dawała się we znaki, udało im się. Ostatecznie zdecydowali, że zamieszkają razem w stolicy Małopolski. W czerwcu 2019 roku na świat przyszedł syn pary - Jerzyk, a niewiele ponad rok później córka Bianka. Dziś tworzą zgraną i kochającą się rodzinę.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta 

Oliwia i Łukasz to bohaterowie czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para postanowiła kontynuować swoje małżeństwo poza kamerami i szybko zostali rodzicami Franka. Ochoczo w mediach społecznościowych dzielili się życiem prywatnym, a nawet prowadzili własny kanał na YouTube, gdzie regularnie zamieszczali filmiki. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i w zeszłym roku ogłosili rozstanie.

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się

Łukasz Kuchta, uczestnik programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, Oliwia Ciesiółka, uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
Dzień Dobry TVN
Łukasz Kuchta, uczestnik programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, Oliwia Ciesiółka, uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

 Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobka

Byli uczestnikami drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć ich związek był "burzliwy", to postanowili dać sobie szansę. W 2020 roku Krzysztof za pośrednictwem Instagrama przekazał, że spodziewają się dziecka. Niestety, radość fanów pary nie trwała zbyt długo. Kilka miesięcy po narodzeniu pociechy, zakończyli swoją relację.

- Pragnę poinformować i potwierdzić wiele pytań kierowanych pod moim adresem... Od lutego nie jesteśmy już razem z "telewizyjną żoną" Pauliną. Został złożony po raz kolejny pozew o rozwód, jak i dokument zabezpieczający kontakty moje z malutkim synkiem Jasiem... - napisał Krzysztof.

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza
Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza
Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik znaleźli miłość w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para często gości w progamie Dzień Dobry TVN, gdzie dzieli się z widzami swoim szczęściem. Lada moment ich rodzina się powiększy, a nam pozostało czekać na szczęśliwe rozwiązanie.

Przypomnijmy, że Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski również spodziewają się dziecka, a radosną nowinę przekazali za pośrednictwem Instagrama. Więcej na ten temat w artykule: Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości