Styl życia

Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka

Styl życia

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Aneta i Robert "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kolejna para na ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka. Radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na zdjęciu widać już ciążowe krągłości.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Zaledwie kilka dni temu Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski postanowili uciszyć plotki o domniemanym rozstaniu. Na instagramowym profilu Anety pojawił się wpis, w którym zdradziła, że po zakończeniu programu ich małżeństwo przetrwało.

- Niemalże 2/3 roku, a dokładnie 235 dni męczarni jaką było ukrywanie czegoś tak pięknego co podarowało mi życie, człowieka który szybko stał się dla mnie wszystkim, było czymś strasznym... - wyznała Aneta. - Dziś w końcu z serduszkiem przepełnionym miłością chciałabym tylko krótko powiedzieć, że u nas wszystko ok. Kolejne miesiące po programie, kiedy kamery już zgasły, były (jeśli to możliwe) jeszcze piękniejsze... - zdradziła.

W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl zakochani zdradzili, że planują ślub kościelny.

- Plany są - przyznał Robert. - Anetka bardzo chciałaby wziąć ślub kościelny. Rodziny się domagają wesela, chcą się pobawić. Z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń z nią związanych nie było ku temu szansy wcześniej. Nie wiemy jeszcze, kiedy. Zobaczymy, co nam życie przyniesie - dodał, zaznaczając, że marzy im się uroczystość w rustykalnym stylu.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Aneta i Robert spodziewają się dziecka

To nie koniec dobrych wiadomości u Anety i Roberta. Okazuje się, że małżeństwo spodziewa się dziecka.

- Jeszcze więcej szczęścia w drodze... - napisała Aneta, prezentując serię ciążowych zdjęć oraz fotografię badania.

Pod postem posypały się się gratulacje od fanów programu: "Zwariowałam z radości!!! Jesteście piękni! Niech Maleństwo rośnie pięknie i zdrowo!!!", " Gratulacje! Niesamowita jest Wasza historia", "O matko ale wspaniale!!! Gratulacje" - pisali zachwyceni. redakcja dziendobry.tvn.pl dołącza się do gratulacji.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości