Gwiazdy

Basia Pasek wychodzi za mąż. "Nadszedł moment na polsko-greckie wesele"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesuDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Basia Pasek pochwaliła się zdjęciem z narzeczonym. Dziennikarka zdradziła, że wkrótce czeka ją ślub. - Gdzieś na końcu świata powiedziałam TAK - napisała pod romantyczną fotografią, którą zamieściła w mediach społecznościowych.

Basia Pasek - dlaczego odeszła z Dzień Dobry TVN?

Basia Pasek od lat współtworzyła cykl Show-Biz Info w Dzień Dobry TVN. Opowiadała widzom o najnowszych wydarzeniach z życia gwiazd. Reporterka postanowiła jednak zakończyć swoją przygodę z celebryckimi tematami, ponieważ poczuła, że potrzebuje zmiany. 18 czerwca 2021 r. Basia Pasek po raz ostatni poprowadziła show-biznesowy kącik w programie.

Basia od wielu lat zajmuje się nie tylko dziennikarstwem, ale jest również coachem. Wydała też książkę "Odzyskaj błysk w oku". Jej czytelnicy już domagają się kolejnej części.

- Chcę dostarczać treści wszystkim tym, którzy potrzebują wsparcia na drodze takiego pójścia za życiem, na które naprawdę wszyscy zasługujemy. Wielu z nas się po prostu dusi, czuje, że jest nie na swoim miejscu - wyznała w rozmowie z reporterką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi, Basia Pasek.

Basia Pasek wychodzi za mąż

Miniony rok był dla dziennikarki przełomowy pod kątem zawodowym. Bieżący natomiast zwiastuje zmiany w życiu prywatnym. Basia Pasek podzieliła się z internautami swoim szczęściem.

- Gdzieś na końcu świata powiedziałam TAK najbardziej magicznemu mężczyźnie na świecie. Wszechświat połączył nas dawno temu, czuję, że znamy się tysiące lat… Po tak długim czasie nadszedł moment na polsko-greckie wesele. To jest historia na kolejną książkę… Jeżeli szukacie miłości - przestańcie. Miłość znajduje nas sama, kiedy ZAKOCHUJEMY SIĘ W ŻYCIU. Tylko tyle - czytamy pod nastrojowym zdjęciem na Instagramie.

Basia Pasek planuje ślub

Internauci nie kryli radości na wieść o ślubnych planach Basi Pasek. W komentarzach czytamy: "Piękni Wy i jak zawsze pięknie napisane", "Jeju Basiu, ale cudnie! Tak się wzruszyłam! Dużo miłości dla Was", "Basieńko Moja Kochana, serdecznie Wam gratuluje i ściskam".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości