Chciała zabić kochankę byłego męża, a dziś nie wyobraża sobie bez niej życia. "Zakochałyśmy się w sobie"

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
TLC, Player.pl

April i John Kirk z całą pewnością nie są konwencjonalną parą. Gdy się poznali, obydwoje byli w innych związkach. Dziś tworzą niezwykłą patchworkową rodzinę, w której wszystko jest możliwe. Co ciekawe, była żona Kirka, choć na początku nie pałała miłością do jego nowej oblubienicy, obecnie nie wyobraża sobie bez niej życia. Ich niestandardowa zażyłość zainteresowała produkcję programu "Ja, ty i mój eks".

Przyjaźń z byłym

Romans Johna zaczął się w dniu, kiedy postanowił zadbać o ogródek sąsiadki, której małżeństwo zbliżało się ku końcowi. Jego związek także przechodził poważny kryzys. Wkrótce miłostka przerodziła się w na tyle poważną relację, że oboje zdecydowali się na rozwody, a następnie na ślub. April, mimo rozstania z mężem, nie zamierzała zrywać z nim kontaktu. Nie dość, że wspólnie z Royem wychowuje syna, to wciąż dzieli z nim finanse i wyjeżdża na wakacje. Po podpisaniu papierów rozwodowych byli małżonkowie zdecydowali się również na identyczne tatuaże, którymi upamiętnili miejsca narodzin wspólnego dziecka.

To niejedyny przykład, kiedy w życiu April pierwszeństwo ma jej były mąż. To właśnie jemu kobieta zleca naprawy domu, który dzieli z Johnem. Wbrew pozorom, obecny jej ukochany nie ma nic przeciwko takiemu układowi. Nie przeszkadza mu również fakt, że dom, w którym mieszka prawnie należy do Roya.

- Jest ogromną częścią naszego życia - powiedział John dziennikarzom "New York Post". - Właściwie kochamy się na śmierć - dodał.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Była żona z byłą żoną

Jeśli dla niektórych sytuacja nie jest wystarczająco skomplikowana, to warto wspomnieć, że w tym nietypowym małżeństwie jest również miejsce dla byłej żony Johna, która została najbliższą przyjaciółką April. Oczywiście ich droga do przyjaźni nie była usłana różami. Początkowo Loren nosiła się z zamiarem zamordowania nowej ukochanej męża (April twierdzi, że eks Johna chciała ją przejechać samochodem), ale wiadomo, że najlepsze znajomości czasami rodzą się w bólach. Ostatecznie paniom udało się dogadać. Do tego stopnia, że stworzyły wspólny podcast, który promowały sesją zdjęciową... w wannie.

- Na początku myślałam sobie: "Co ona sobie wyobraża? Przychodzi i podrywa do mojego bardzo żonatego męża". Wpuszczenie innej kobiety na moje terytorium nie było łatwe - przyznała Loren. - Ale z biegiem czasu po prostu się w sobie zakochałyśmy i jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami.

Jak na prawdziwe przyjaciółki przystało, towarzyszą sobie w ważnych momentach. Loren poszła z April i jej mężem do salonu tatuażu. Z kolei April postanowiła, że była żona jej męża będzie jej druhną podczas odnawiania przysięgi małżeńskiej. Takie stanowisko niesie za sobą niemałą odpowiedzialność. W związku z tym Loren nie tylko zorganizowała wieczór panieński, ale też pomogła wybrać suknię ślubną. Wszak nikt nie zna lepiej gustu mężczyzny niż była żona. Tymczasem eks mąż April - pomimo łączącej ich przyjaźni - nie przyjął zaproszenia na ślub.

Pełne odcinki "Ja, ty i mój eks" zobaczysz na kanale TLC oraz w serwisie Player.pl.

Mediacje jako alternatywa rozwodu
Mediacje jako alternatywa rozwodu Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: TLC, Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TLC

Pozostałe wiadomości