Gwiazdy

Kamila Kamińska i Michał Meyer zaręczyli się. Fanka zapytała o termin ślubu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kamila Kamińska

Kamila Kamińska i Michał Meyer wprowadzili swój związek na kolejny etap. Gwiazdy serialu "Zakochani po uszy" przeżywają teraz radosny czas. Szczęśliwa przyszła panna młoda pokazała pierścionek zaręczynowy. Brylant robi wrażenie.

Kamila Kamińska i Michał Meyer - historia związku

Kamila Kamińska przez dwa ostatnie lata wcielała się w jedną z głównych ról w produkcji TVN7 "Zakochani po uszy". Aktorkę na szklanym ekranie podziwialiśmy w roli Sylwii Witos, czyli byłej ukochanej serialowego Piotra (Michał Meyer).

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Co ciekawe, w czasie, gdy Kamińska pracowała na planie serialu, jej serce mocniej zabiło do aktora, z którym grała. Życie napisało własny scenariusz - Kamila Kamińska i Michał Meyer są teraz parą.

Kamila Kamińska i Michał Meyer zaręczyli się

Kamila Kamińska i Michał Meyer kilka miesięcy temu pierwszy raz zostali rodzicami. Od tamtej pory dumna mama często wypowiadała się w sieci i mediach na temat macierzyństwa. Teraz zakochani poszli o krok dalej. Aktorka przyjęła oświadczyny swojego partnera.

Kamila Kamińska i Michał Meyer - kiedy ślub?

Pod wpisem zakochanych pojawiło się mnóstwo gratulacji i słów wzruszenia. Nie zabrakło jednak pytań, kiedy Kamila i Michał zamierzają się pobrać.

- Gratulacje! Już jest data? - zapytała jedna z fanek.

- Pracujemy nad tym - odparła aktorka.

Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli Kamil Kamińska miała dulę w trakcie ciąży i przy porodzie. Kim jest dula? Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Strozyk/East News

Pozostałe wiadomości