Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca na antenę. Poznaliśmy singli, którzy szukają miłości

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska,
Daria
Pacańska
"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kultowy program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca na antenę. 8. sezon telewizyjnego eksperymentu przyniesie wiele zwrotów akcji i porywów serca. Szóstka singli otrzyma od ekspertów szansę na odnalezienie swojej drugiej połówki.

8. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W pierwszym odcinku kultowego programu TVN poznaliśmy Justynę, 31- latkę która zajmuje się rękodziełem. Jej ostatni związek rozpadł się po dwóch latach - niestety okazało się, że ona i jej ówczesny partner mają zupełnie inne plany i cele w życiu. Jak jej rodzice zareagowali na wieść, że niebawem będą mieli zięcia? - Jak Justyna weszła do domu, myślałam, że jej się samochód zepsuł - wyznała mama naszej bohaterki.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

38-letnia Marta, jak sama przyznaje, momentami traciła nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Kiedy dowiedziała się, że dostała się do programu, że eksperci znaleźli dla niej męża radość mieszała się jednak z niepewnością. Finalnie to od tego, jak zareagują jej bliscy uzależniała ostateczną decyzję. - Najwyższy czas - skwitowała mama Marty wiadomość o rychłym ślubie córki. Wsparcie najważniejszych dla niej osób okazało się tak silne, że nie pozostało jej nic innego, jak rozpocząć przygotowania do uroczystości.

Bohaterką 8. edycji programu będzie także 32-letnia Marta, która samodzielnie wychowuje dwuletniego synka Rysia. Chłopiec jest jej oczkiem w głowie. Oboje mieszkają w Krakowie i choć mają siebie, Marta podkreśla, że brakuje jej czasem wsparcia bliskiej osoby - partnera. Wiadomość o swoich ślubnych planach postanowiła przekazać swoim rodzicom w wyjątkowy sposób i choć oboje przyznali, że spodziewali się wieści o powiększeniu rodziny, nie sądzili, że chodzi o ślub.

Kto stanie na ślubnym kobiercu obok Justyny i Mart? Eksperci programu Ślub od pierwszego wejrzenia szansę na odnalezienie drugiej połówki postanowili dać 37-letniemu Maciejowi, który pracuje jako kierowca ciężarówki. I choć jego praca polega na bardzo częstych wyjazdach, sam siebie opisuje jako domatora i osobę bardzo rodzinną. Pierwsze małżeństwo pozostawiło w nim niemiłe wspomnienia - rozstanie z żoną było trudnym doświadczeniem, ale udało mu się je przezwyciężyć. O swoich planach Maciej postanowił powiedzieć wszystkim bliskim w tym samym momencie - na zorganizowanym przez niego spotkaniu zabrakło jednak jego mamy, która mieszka w Niemczech. I choć wszyscy do planów ożenku podeszli z delikatną rezerwą, nie ostudziło to jego entuzjazmu.

28-letni Przemysław do wielu spraw podchodzi z wrodzonym luzem, nie dotyczy to jednak jego profesji - jest inspektorem BHP. Jego 4-letni związek rozpadł się i choć Przemek podkreśla, że lubi być singlem, brakuje mu jednak drugiej połówki, która wypełni lukę w jego sercu. Kiedy przyszło do poinformowania rodziców o zbliżającym się wielkimi krokami ślubie Przemek poprosił o wsparcie swoją siostrę i jej partnerkę. Czyżby się czegoś obawiał?

Kolejną osobą, która znalazła żonę w programie jest 37-letni Patryk. On także był już żonaty - rozwód sprawił, że musiał wrócić do rodzinnego domu i walczyć o własne szczęście. Czy uda mu się znaleźć je w programie? Z radością czekał na moment, w którym powie bliskim o tym, że niebawem znów będzie mężem. Entuzjazm jego rodziny nie pozostawił wątpliwości, co do wsparcia, jakie od nich otrzyma. 

Ślub od pierwszego wejrzenia - kiedy oglądać?

Wraca najpopularniejszy telewizyjny eksperyment. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogą spodziewać się wielu niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji. W programie nie pojawi się już Bogusław Pawłowski. Psycholożki Magdalena Chorzewska i Karolina Tuchalska-Siermińska dadzą szansę szóstce singli na otworzenie nowego, być może, szczęśliwego rozdziału w ich życiu.

Dzisiejsze czasy nie są łaskawe dla singli. Tradycyjne randki zamieniają się w kontakt online, a pierwsze wrażenie robi się tym, co dana osoba chce pokazać. Zazwyczaj jest to przefiltrowane i złudne. W takiej sytuacji trudno poznać kogoś i stworzyć z nim trwały związek.

Kolejni single poszukujący miłości na całe życie, po wielu nieudanych próbach postanowili poprosić o pomoc specjalistów. Psycholożki sprawdzą ich zainteresowania, energię, wygląd, a nawet zapach. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorą finałową szóstkę, z której utworzą trzy pary. 30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków.

Wesela będą huczne, ale po nim przyjdzie czas na nieuniknioną codzienność i to ona zweryfikuje te związki. Po miesiącu każda z par podejmie decyzje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód. W zeszłym sezonie eksperyment zakończył się rozstaniem w przypadku wszystkich trzech par. Czy nowi uczestnicy będą mieli więcej szczęścia?

Program można oglądać w każdy wtorek o 21:35 w TVN, a także w Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska, Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości