Gwiazdy

Sarsa została mamą! Nawet fani nie wiedzieli, że jest w ciąży

Gwiazdy

Sarsa dopiero teraz ogłosiła publicznie, że w 2020 r. była w ciąży. Wcześniej nikt nawet nie podejrzał, że wokalistka została mamą. Jak napisała na Instagramie, postanowiła podzielić się radosną nowiną w odpowiednim momencie.

Sarsa zadebiutowała w show-biznesie w 2015 r., a od tamtej pory wydała już trzy dobrze przyjęte przez fanów i krytyków albumy. Po premierze ostatniego krążka gwiazda nieco zwolniła tempo pracy, czemu sprzyjał lockodown. Jak się okazało, w tym czasie wokalistka została mamą.

Sarsa urodziła dziecko

Marta Markiewicz, bo tak właściwie nazywa się Sarsa, nigdy nie należała do gwiazd, które opowiadały w mediach o życiu prywatnym. Podobnie było w przypadku ciąży. Wokalistka dopiero teraz ogłosiła, że jest mamą. Zrobiła to w bardzo subtelny sposób. Na instagramowym profilu zamieściła czarno-białe zdjęcie przedstawiające mocno zaokrąglony ciążowy brzuszek.

- Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni - dopisała.

Hashtagi #flashback i #2020photo wskazują na to, że zdjęcie powstało w zeszłym roku. Data narodzin, płeć oraz imię dziecka pozostają owiane tajemnicą.

Sarsa została mamą, fani gratulują

Fani Sarsy z entuzjazmem zareagowali na jej ostatni wpis. W komentarzach z miejsca zaczęły pojawiać się życzenia zdrowia i gratulacje. Nie brakuje też zdziwień - w końcu poza najbliższymi wokalistki nikt nie wiedział, że spodziewa się dziecka.

Aaa OMG. Jak się cieszę. Wszystkiego, co najlepsze dla was

Gratulacje. Cudna wiadomość

Najważniejsze, że ten wyjątkowy czas mogłaś spędzić na własnych zasadach. Dużo zdrowia dla Was

My również dołączamy się się do gratulacji. Młodej mamie życzymy dużo zdrowia i jak najwięcej przespanych nocy.

Zobacz też:

Maja Bohosiewicz na zdjęciu uwieczniła męża w samym kapeluszu słomkowym. "Odważna perła"

Dorota Pomykała o życiu na scenie. "Ja siebie nie nazywam aktorką, tylko człowiekiem"

Dagmara Kaźmierska radzi: "Nie zabijajmy się tak o to siano". Fani podziękowali jej za szczery wpis

Zobacz wideo: Sarsa w utworze "Carmen"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości