Gwiazdy

Różnica wzrostu w związku. Zdziwicie się, ile centymetrów dzieli tych zakochanych

Gwiazdy

Marcin Prokop

Czy rozmiar ma znaczenie? Nie dla nich! Różnica wzrostu w związkach bywa problematyczna, ale te pary nie zwracały uwagi na centymetry. Zakochanych, o największej różnicy wzrostu na świecie, dzieli prawie aż 60 cm. W show-biznesie również nie brakuje gwiazd, które dzielą spore centymetry.

Para z największą różnicą wzrostu na świecie

Chloe i James Lusted to para o największej różnicy wzrostu na świecie - z tego powodu trafili do Księgi Rekordów Guinnessa. Zakochani od 2016 r. tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mają 2-letnią córeczkę o imieniu Olivia.

27-latka ma 166,1 cm wzrostu, a jej 33-letni mąż 109,3 cm. Tym samym parę dzieli aż 56,8 cm.

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona - różnica wzrostu

Aktorka jakiś czas temu humorystycznie odniosła się do 206 cm, które mierzy jej mąż Andrzej Wrona. Pod jednym ze zdjęć napisała: "Jest szansa, że za paręnaście lat będę miała piersi na wysokości jego bioder ".

Aktorka mierzy 177 cm, więc z ukochanym dzieli ją prawie 30 cm różnicy wzrostu.

Marcin Prokop i Maria Prokop

Prezenter Dzień Dobry TVN ma aż 205 centymetrów wzrostu, a jego żona 160. Tym samym różnica ich wzrostu wynosi 45 cm! Zakochani od 10 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Pobrali się w tajemnicy podczas wakacji w Portugalii w 2011 r. Owocem ich związku jest 15-letnia córka Zofia.

Shakira i Gerard Pique

Wokalistka ma zaledwie 154 centymetrów wzrostu, a piłkarz mierzy aż 192 centymetry. Po zdjęciach widać, że ta różnica nie jest dla nich żadną przeszkodą.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dagmara Kaźmierska potwierdziła związek. "Mam narzeczonego. Adoratorzy niech się odbijają"

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości