Gwiazdy

Reni Jusis wydała nowy teledysk. "Jest wyrazem mojej tęsknoty za podróżami"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Piękna plaża, bajkowy las i ona - Reni Jusis. Właśnie tak wygląda zmysłowy teledysk do najnowszego utworu w wykonaniu gwiazdy. Tym razem charyzmatyczna wokalistka zaprezentowała autorską wersję przeboju "Voyage voyage". Wybór nie jest przypadkowy. Sprawdźcie, co uświadomił piosenkarce pandemiczny czas. Wiele osób z pewnością czuje to samo.

Reni Jusis – "Voyage voyage"

Nasza reporterka, Kinga Burzyńska towarzyszyła Reni Jusis na nadbałtyckim spacerze. Polskie morze jest piosenkarce ostatnio szczególnie bliskie. To ono pojawia się w jej najnowszym teledysku do utworu "Voyage voyage".

To moja balladowa interpretacja tego dyskotekowego przeboju z lat 90. Nakręciliśmy ten klip jakiś czas temu w Dębkach. Teraz ujrzał światło dzienne. Jest wyrazem mojej tęsknoty za podróżami. Miał być taką nostalgiczną pocztówką właśnie z Dębek. Bardzo lubię tę plażę. Zresztą wszystkie plaże nad Bałtykiem mają swój klimat. Przypominają, moim zdaniem, bardziej księżyc niż planetę Ziemia

- opowiada.

Piosenka i teledysk są zapowiedzią najnowszej płyty Reni Jusis, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. "JE SUIS RENI – francuska przygoda Reni Jusis", bo taki tytuł będzie nosić album, to zbiór ulubionych francuskich piosenek wokalistki. Nie możemy doczekać się efektu.

Reni Jusis – miłość do podróży

Jak się okazuje, wybór francuskich piosenek na płytę nie jest przypadkowy. - Pandemię spędziłam nad nauką języka francuskiego. To był mój plan, żeby ją rozpocząć i pandemia mi sprzyjała. Myślę, że zamiłowanie do kultury francuskiej wyniosłam z domu – wspomina i dodaje, że wychowała się na francuskich brzmieniach, które słuchała jej mama.

Co ciekawe, siostra wokalistki wybrała właśnie Francję na swój dom. - Częściej spotykamy się na zoomie niż w rzeczywistości. Bardzo chciałabym już zacząć podróżować i oczywiście ją odwiedzić. Myślę, że ten czas (...) pozwala bardziej skupić się nam na podróżach w Polsce. Udało mi się w wakacje odwiedzić bardzo fajne miejsca na Kaszubach i Mazurach. To jest czas, żeby przypomnieć sobie najpiękniejsze miejsca w Polsce, ale nie ukrywam, że mam już dosyć zimy i odliczam moim teledyskiem również dni do lata – wyznaje Reni Jusis.

Zobacz też:

Niesamowite życie Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. "Dwukrotnie wielbiciele kupili jej mieszkanie"

Jej hit "Mamy po 20 lat" znają wszyscy. Halina Benedyk i Marco Antonelli reaktywowali polsko-włoski duet

Lady Pank wraca z nowym singlem. Utwór "Drzewa" porusza ważny temat

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Kinga Burzyńska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości