Gwiazdy

Rafał Maślak zdradził imię swojego drugiego dziecka. "Moje dwa małe cukiereczki"

Gwiazdy

Rafał Maślak

Już wkrótce Rafał Maślak i jego żona Kamila po raz drugi zostaną rodzicami. Od jakiegoś czasu wiadomo już, że na świecie pojawi się dziewczynka, a więc mały Maksio będzie miał siostrzyczkę. Teraz para zdradziła, jakie imię dla niej wybrali.

Rafał i Kamila Maślak zdradzili imię córeczki

Rafał Maślak jest bardzo zaangażowany tatą. Chętnie dzieli się z fanami prywatnymi momentami, które spędza razem ze swoim synkiem Maksem. On i jego żona Kamila już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Tym razem, na świecie pojawi się dziewczynka.

O tym, jaką płeć będzie miało ich drugie dziecko dowiedzieli się podczas wyjątkowego baby shower. - To się nie dzieje naprawdę, przecież ja mam dwóch braci, mój tata ma trzech braci... Ja byłem przekonany, że to niemożliwe, ale jednak będziemy mieć parkę. Wow, po prostu wow! - mówił się Mister Polski 2014 tuż po przebiciu balona z różowym konfetti w środku.

Teraz Rafał i Kamila wyjawili, jakie imię wybrali dla córeczki. Okazuje się, że siostra Maksa będzie miała na imię Michalina . - M&M moje dwa małe cukiereczki - napisał Rafał Maślak publikując urocze rodzinne zdjęcie na Instagramie.

Fani modela są zachwyceni tym wyborem. "Piękne imię", "Cudnie", "Też mam Michalinkę. Super!" - piszą.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - historia związku

Żona Rafała Maślaka, Kamila, pochodzi z Leszna. Studiowała biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim, a w 2014 roku startowała w konkursie na Miss Wielkopolski. Z Rafałem poznali się na planie teledysku disco polo. Wtedy Rafał przyszedł ze swoją ówczesną dziewczyną.

Mister Polski 2014 i Kamila Nicpoń wzięli ślub 14 sierpnia 2018 roku. Wcześniej, po dwóch latach związku rozstali się. Szybko jednak zorientowali się, że nie potrafią bez siebie żyć. W 2019 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - synek Maksymilian.

Zobacz wideo: Rodzina Maślaków niebawem się powiększy

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości