Gwiazdy

Nowe oblicze Pawła Domagały w teledysku "Milcz". "Jest trochę jak Ed Sheeran"

Gwiazdy

Paweł Domagała przygotował kolejną muzyczną niespodziankę dla swoich fanów. Jego najnowszy singiel "Milcz" podbija serca słuchaczy. To kolejny numer z trzeciego albumu artysty "Wracaj", wydanego pod koniec minionego roku. Do utworu powstał również teledysk. Tym razem Domagała prezentuje ułamek pełnometrażowej, filmowej opowieści.

Paweł Domagała z singlem "Milcz"

Paweł Domagała ciągle promuje swój najnowszy krążek "Wracaj". Barbara Pasek w ostatnim wydaniu Dzień Dobry TVN zaproponowała naszym widzom przesłuchanie najnowszego utworu artysty, by dobrze zacząć dzień.

- Paweł Domagała to człowiek troche jak ten Ed Sheeran, siada i gra! Nowy teledysk i piosenka rozgrzewają już sieć. Jeśli są państwo ciekawi i chcą mieć ciekawszy dzień i bardziej romantyczny, to zapraszam do słuchania Pawła Domagały - zapowiedziała nasza reporterka.

Paweł Domagała o albumie "Wracaj"

To już trzecia solowa płyta Pawła Domagały. Poprzednie biły rekordy popularności, a single, które z nich pochodziły, zdobywały listy przebojów. Jakim albumem jest "Wracaj"?

- To jest mój dzienniczek uczuć, który można sobie odsłuchać. Cały zamysł tej płyty jest o powrocie do takiego pierwotnego marzenia. Pierwotnej praprzyczyny, dla której w ogóle jestem tym, kim jestem - powiedział niedawno artysta w Dzień Dobry TVN.

Najnowszego singla Pawła Domagały możecie posłuchać poniżej:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Barbara Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości