Drugi sezon serialu "Nieobecni" już niebawem w Playerze. Czym zaskoczą widzów premierowe odcinki?

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Rozwiązujemy zagadkę zaginięcia
Rozwiązujemy zagadkę zaginięcia Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Serial "Nieobecni" błyskawicznie zyskał uznanie widzów. Historia tajemniczego zaginięcia rodziny Gajdów obfitowała w zaskakujące wątki i nieoczekiwane zwroty akcji. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób z niecierpliwością oczekuje na drugi sezon popularnego formatu. W Dzień Dobry TVN aktorka Justyna Wasilewska zapewniła, że będzie on równie emocjonujący.

"Nieobecni" - serial obyczajowy z wątkiem śledczym

Pierwszy sezon serialu "Nieobecni" poruszył serca widzów i stał się jednym z najpopularniejszych tytułów w serwisie Player. Opowieść o tancerce Mili Gajdzie, usiłującej rozwikłać zagadkę zaginięcia rodziny, to poruszający obraz dramatu, z jakim mierzy się wiele osób w naszym kraju.

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

- Zainteresowałam się wieloma takimi historiami. Czytałam, oglądałam różne materiały na ten temat, różne seriale czy filmy dokumentalne i faktycznie jest to sytuacja przerażająca. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo. Taki człowiek czeka, co znaczy, że cały czas żyje pomiędzy nadzieją a rozpaczą - zauważyła Justyna Wasilewska. Dodała też, że produkcja Playera niesie za sobą ważne przesłanie i pozwala zrozumieć skalę problemu, jakim są zaginięcia ludzi w każdym wieku.

- Myślę, że ten serial ma szansę przyczynić się do świadomości społecznej na ten temat - oceniła aktorka.

"Nieobecni" - o czym opowiada drugi sezon serialu?

W drugim sezonie serialu "Nieobecni" widzowie poznają historię komisarz Elżbiety Zawady, która podąża tropem zaginionej piętnaście lat wcześniej córki. W rolę udręczonej matki wcieliła się Danuta Stenka. W kolejnej odsłonie popularnego formatu nie zabraknie też dobrze znanych użytkownikom Playera postaci.

- Nasi bohaterowie, czyli Mila i Filip zbliżają się do siebie (...). Próbują ze sobą funkcjonować, żyć, spotykać się na linii romantycznej. Jak można sobie wyobrazić, to jest spotkanie wybuchowe - zdradziła Justyna Wasilewska, zachęcając tym samym do śledzenia drugiego sezonu serialu "Nieobecni".

Premierowe odcinki trzymającej w napięciu produkcji pojawią się w serwisie Player w czerwcu 2022 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości