"Nieobecni". Kogo w nowym sezonie zagra Karolina Gruszka? "To jest taka niezwykle charyzmatyczna kobieta, właściwie guru"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ulubiony serial internatów powraca
Ulubiony serial internatów powraca
"BrzydUla". Filip Bobek o kulisach serialu
"BrzydUla". Filip Bobek o kulisach serialu
Polski reportaż jedzie do Hollywood
Polski reportaż jedzie do Hollywood
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Pajęczyna, czyli co by było gdyby...
Pajęczyna, czyli co by było gdyby...
Serial "Nieobecni" cieszył się ogromną popularnością. Już niedługo na platformie Player.pl pojawi się drugi sezon produkcji. Czego możemy się spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Karoliną Gruszką, aktorką oraz Piotrem Głowackim, aktorem.

"Nieobecni" 2. Czego możemy się spodziewać?

Pierwszy sezon serialu "Nieobecni" okazał się wielkim hitem. Już w czerwcu widzowie będą mogli zobaczyć drugi sezon produkcji. - Spodziewać się możemy tego, czego w pierwszym sezonie, czyli połączenia kryminału z psychologią. [...] Będę dalej poszukiwał osób zaginionych, ale tym razem osoby bardzo bliskiej, więc to się wiąże z takim przeżyciem wewnętrznym. I druga rzecz, która się będzie działa w życiu mojego bohatera, to jest zbliżenie z Milą i poszukiwanie sposobu, jak poradzić sobie z byciem blisko z drugą osobą - mówił w Dzień Dobry TVN Piotr Głowacki.

Aktor w serialu "Nieobecni" gra Filipa Zacharę, podkomisarza policji, który ma cechy typowe dla zespołu Aspergera. Czy uda mu się utrzymać przy sobie Milę? - Niech to będzie zagadką. [...] Nie chodzi o to, jak poradzi sobie z własnymi emocjami, tylko jak poradzić sobie z komunikacją z drugim człowiekiem. To nie jest dylemat, tylko osób w spektrum, on jest oczywiście wzmocniony [...], ale dzięki temu może uwidoczni się, jakich narzędzi życiowych musimy używać, żeby poszukiwać harmonii we współistnieniu - dodał aktor.

"Nieobecni" 2. Kogo zagra Karolina Gruszka?

W drugim sezonie serialu "Nieobecni" pojawi się Karolina Gruszka. Jej bohaterka nosi w sobie wielką tajemnicę i stanie się przewodniczką duchową dla Mili. - Bardzo się ucieszyłam z tej propozycji, bo to jest taka niezwykle charyzmatyczna kobieta, właściwie guru. Ona ma swój ośrodek, takie duchowe SPA. Taki ośrodek, w którym pomaga ludziom mierzyć się ze swoimi traumami. Ona ma wykształcenie psychologiczne. Ma ewidentnie zdolności bioenergoterapeutyczne. Ona potrafi oczyszczać aurę. Prowadzi zajęcia z jogi, medytacji, warsztaty z kochania wewnętrznego dziecka. I rzeczywiście ona pomaga tym ludziom, i Mila do niej trafia. [...] - mówiła Karolina Gruszka.

Aktorka przyznała, że przygotowując się do roli ,konsultowała się z psychoterapeutami oraz osobami, które tego typu warsztaty prowadzą. - Myślałam sobie o tym, że z jednej strony rzeczywiście, gdzieś tego typu osoby pomagają skontaktować się ze sobą, ale mają też nad tymi osobami, które do nich trafiają dużą władzę [...] - mówiła aktorka.

Co sprawiło, że serial okazał się tak dużym sukcesem? - Wydaje mi się, że tym, co zdecydowało o sukcesie, było duże skupienie. Taka duża czułość, kameralność [...] naszej historii. To, że mieliśmy szansę przyglądać się bohaterkom i bohaterom z taką dokumentalną czułością, ale jednak w formie fabularnej [...]. Dzięki talentom i umiejętnościom twórców i twórczyń, którzy współtworzą ten serial, wydaje mi się, że to było idealne połączenie skupienia na fabule, przy jednoczesnym dbaniu o estetyczną formę projektu - dodał Piotr Głowacki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek

podziel się:

Pozostałe wiadomości