Gwiazdy

Maria Dębska i Krzysztof Zalewski w gorącym duecie. To zapowiedź filmu "Bo we mnie jest seks"

Gwiazdy

Autor:
Zobacz
wideo:
Krzysztof Zalewski i Maria Dębska

Tej jesieni przyszedł czas na rozgrzewający, muzyczny duet. Do nastrojowych brzmień lat 60. przeniosą nas Krzysztof Zalewski i Maria Dębska. Piosenka "Nie będzie romansu" to utwór promujący film "Bo we mnie jest seks" opowiadający o Kalinie Jędrusik. Znamy już datę premiery.

Maria Dębska i Krzysztof Zalewski w duecie

Do sieci właśnie trafił utwór "Nie będzie romansu" w wykonaniu Marii Dębskiej i Krzysztofa Zalewskiego. Muzyczne przedsięwzięcie związane jest z promocją nowego filmu "Bo we mnie jest seks". Do piosenki powstał także klimatyczny klip, który idealnie odzwierciedla atmosferę lat 60.

Praca nad produkcją zarówno muzyczną, jak i filmową, wymagała od artystów ogromnego wysiłku i zaangażowania. Bowiem aktorka na planie wcieliła się w postać jednej z największych gwiazd, Kaliny Jędrusik, a muzyk w Lucka, jej młodego kochanka.

https://youtu.be/prT1wdF8en8

O wyborze Marii na odtwórczynię Kaliny Jędrusik zdecydowało nie tylko wyjątkowe podobieństwo. Współautor scenariusza Łukasz Maciejewski w jednym z wywiadów przyznał.

- Ma w sobie dokładnie to, co przesądziło o sukcesie, ale i o tajemnicy Jędrusik. Ten wamp miał jeszcze serce. I w tym sercu biła muzyka. Muzykalność "kalinowości". Marysia ma trochę z Kaliny. Uroda, wiadomo, muzykalność, oczywiście, ale jeszcze chyba i to serce właśnie. Kalina już zawsze będzie z nią. W przyszłości zagra jeszcze wiele pięknych, ważnych ról, i w kinie, i w teatrze, ale to Kalina będzie punktem odniesienia. Takie propozycje nie zdarzają się wszak często.

"Bo we mnie jest seks" – o filmie

"Bo we mnie jest seks” to film opowiadający historię jednej z największych ikon polskiej popkultury – Kaliny Jędrusik. To historia wzlotów i upadków zawrotnej kariery artystki, a także towarzyszących jej skandali i zabaw w elitarnym towarzystwie.

Na ekranach pojawią się między innymi Kazimierz Kutz (Borys Szyc), Tadeusz Konwicki (Paweł Tomaszewski), a także twórcy Kabaretu Starszych Panów – Jeremi Przybora (Rafał Rutkowski) i Jerzy Wasowski (Dariusz Basiński).

Premiera filmu "Bo we mnie jest seks” w reż. Katarzyny Klimkiewicz odbędzie się 12 listopada 2021 roku.

Autor:Zobacz wideo:

Polska w pigułce w nowym filmie Smarzowskiego
Polska w pigułce w nowym filmie Smarzowskiego 8 października na ekrany polskich kin wejdzie najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego - "Wesele". Opowiada historię pewnego wesela w 2021 r. „Pod pozorem dobrej zabawy kryje się gorzka prawda o nas”. Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/ Wojciech OLSZANKA/East News

Pozostałe wiadomości